Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi wycieczkowe i wypoczynkowe

Rejsy statkiem

Na stronie www.niebieskamila.pl odkryją Państwo rejsy statkiem! To niezwykła oferta dla osób, które poszukują nowych form podróżowania. Morze Śródziemne, Karaiby, Alaska - propozycje destynacji są rozmaite i niezwykle interesujące. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Niebieska Mila
Kontakt z firmą:
Mielżyńskiego 21/3, 61-725 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 861 42 00
http://www.niebieskamila.pl
mapa
Wczasy odchudzające dla młodzieży

Twoje dziecko ma problemy z nadwagą lub otyłością? Szukasz skutecznego a zarazem atrakcyjnego sposobu na walkę z tym problemem? Świetnie trafiłeś! Oferujemy najlepsze wczasy odchudzające dla młodzieży, w skład których wchodzą zajęcia sportowe, kondycyjne oraz ciekawe piesze wycieczki. Szczegółowe informacje znajdą państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.

Centrum Medyczne Karpacz S.A.
Kontakt z firmą:
Myśliwska 13, 58-540 Karpacz, dolnośląskie
Tel.: (88) 335 81 21
http://www.odchudzamydzieci.pl
mapa
Lodziarnia Gdynia

Szukasz sposobu na spędzenie miłego popołudnia z rodziną? A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny spacer lub dobrze bawić się w gronie przyjaciół? W każdym z tych przypadków warto sprawdzić, co ma do zaoferowania lodziarnia Grycan w Gdyni! U nas skosztujecie wyjątkowych przysmaków w tak wielu smakach, że z pewnością znajdziecie tutaj swój ulubiony. Skuście się na doskonałe klasyczne gałki czekoladowe lub waniliowe, zasmakujcie w owocowych sorbetach lub sięgnijcie po wspaniałe nowoczesne kompozycje!

Grycan
Kontakt z firmą:
Kwitnącej Wiśni 2, 05-462 Majdan, mazowieckie
Tel.: (22) 780 32 70
http://grycan.pl
mapa
Sale konferencyjne

Szukasz miejsca na zorganizowanie konferencji w Poznaniu? Zapraszamy do Raut. Klimatyzowane sale konferencyjne pozwolą zapewnić pełen komfort podczas odbywania konferencji u nas w mieście. Znajdziesz nas pod adresem ul. Poznańska 89 w Kicinie. Wejdź na naszą stronę w celu zdobycia większej liczby informacji na nasz temat.

Raut
Kontakt z firmą:
Poznańska 89, 62-004 Kicin, wielkopolskie
Tel.: (61) 812 74 31
http://www.raut.com.pl
mapa
Mięso bez konserwantów

Na naszej stronie znajdą Państwo smaczne i zdrowe mięso bez konserwantów. Są to produkty, które w doskonały sposób łączą w sobie doskonały smak, naturalny wygląd, a także wszelkie właściwości odżywcze, których nie znajdziemy w modyfikowanej żywności. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Indykpol S.A.
Kontakt z firmą:
Jesienna 3, 10-370 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Tel.: (89) 526 22 22
http://www.indykpol.pl
mapa
Domowe obiady Kraków

Nasza firma działa na terenie Krakowa od wielu lat. Jesteśmy cenieni za najwyższą jakość świadczonych usług. Oferujemy bowiem pyszny i zdrowy catering. Jesteśmy przekonani, że każdy, nawet najbardziej wybredny smakosz, doceni jakość oraz unikalny smak naszych potraw. Przygotowujemy domowe obiady, wspaniałe, bajecznie kolorowe przekąski, takie jak kanapki oraz zielone sałatki z rozmaitymi dodatkami. Szczegółowy opis naszej działalności umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy!

Bar na Klinach
Kontakt z firmą:
Forteczna 51, 30-437 Kraków, małopolskie
Tel.: (50) 773 73 78
http://barnaklinach.pl
mapa
© www.studio501.pl