Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi hotelarskie

Tani hotel w Poznaniu

Nasza oferta to elegancki i tani hotel w Poznaniu. Znajdziesz u nas, oprócz noclegu, organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel, konferencji, szkoleń. W naszym obiekcie spędzą Państwo wyjątkowy czas w ekskluzywnej restauracji oraz spędzając noc w naszych komfortowych pokojach. Zapraszamy!

Hotel Naramowice
Kontakt z firmą:
Naramowicka 150, 61-619 Poznań, Wielkopolskie
Tel.: (61) 822 75 43
http://www.naramowice.pl
mapa
Hotel w Lublinie

Tanie noclegi o dobrym standardzie, to oferta, której nie zaproponują Ci wszystkie hotele. Lublin to miasto, w którym znajdziesz Vanilla Hotel oferujący tanie i bardzo wygodne pokoje oraz inne atrakcje. Sprawdź nasze oferty wypoczynkowe na stronie www.vanilla-hotel.pl. Wszystkie miejsca z pewnością oferują atrakcyjny pakiet wypoczynkowy, jednak tylko w naszym poczujesz się tak dobrze. Zapraszamy!

Vanilla Hotel
Kontakt z firmą:
Krakowskie Przedmieście 12, 20-002 Lublin, lubelskie
Tel.: (81) 536 67 20
http://www.vanilla-hotel.pl
mapa
Hotel spa w górach

Lemon Resort Spa - hotel w górach zaprasza wszystkich na wakacyjny wypoczynek i ferie zimowe. Niezapomniane wczasy, które pozwolą wypocząć i nabrać sił do dalszej pracy. Chcesz poczuć się jak nowo narodzona? Nasz resort oferuje zabiegi spa i masaże, które postawią Cię na nogi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Lemon Resort SPA
Kontakt z firmą:
Gródek nad Dunajcem 83, 33-318 Gródek nad Dunajcem, małopolskie
Tel.: (18) 440 58 00
http://www.lemonresort.pl
mapa
Hotel Mazury

Zajmujemy się działalnością turystyczną, w ramach której każdy z naszych Gości będzie mógł cieszyć się znakomitym wypoczynkiem na co dzień. Nasz hotel w Giżycku na Mazurach ma do zaoferowania znakomicie wyposażone pokoje, w których znajdziecie cały szereg znakomitych udogodnień. Co więcej, świetna lokalizacja pozwoli Wam korzystać z doskonałych atrakcji regionu.

Hotel Tajty Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Przemysłowa 17, 11-500 Giżycko, warmińsko-mazurskie
Tel.: (87) 428 01 94
http://hoteltajty.pl
mapa
Hotel Pułtusk

Celem prowadzonej przez nas działalności już od samego początku było stworzenie miejsca, w którym będziecie mogli liczyć na całe mnóstwo atrakcji, ale przede wszystkim - na niczym niezachwiany wypoczynek. Zlokalizowany w Pułtusku hotel Dwór nad Narwią ma do zaoferowania wygodne pokoje, smaczną kuchnię, a także sale konferencyjne i szkoleniowe.

Dwór nad Narwią
Kontakt z firmą:
Grabówiec 79, 06-100 Pułtusk, mazowieckie
Tel.: (53) 155 22 39
http://www.dwornadnarwia.pl
mapa
Pokoje gościnne Gdańsk

Osoby, które planują kilkudniowy wyjazd do Trójmiasta zwracają uwagę przede wszystkim na dwa aspekty: cenę i odległość noclegu od centrum. Oferujemy zadbane, przytulne pokoje gościnne w różnych konfiguracjach. Przystępna cena oraz położenie w sercu Gdańska sprawiają, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna dla turystów.

Villa Pan Tadeusz Teresa Zdzienicka Sędłak
Kontakt z firmą:
Pana Tadeusza 74, 80-123 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (58) 302 68 54
http://www.villapantadeusz.pl
mapa
© www.studio501.pl