Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi samochodowe i dostawcze

ubezpieczenie komunikacyjne

W związku ze stale wzrastającą liczbą użytkowników samochodów unowocześniliśmy ofertę na ubezpieczenia samochodowe. Zawiera ona nie tylko podstawowe polisy, ale także dodatkowe możliwości, jak na przykład ubezpieczenie szyb czy pakiet pomocy. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję, że wybrałeś spółkę oferującą najlepsze ubezpieczenia samochodowe.

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP
Kontakt z firmą:
Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 501 61 00
http://www.compensa.pl
mapa
Skup naczep

Firma truck Complex oferuje profesjonalny skup naczep oraz pojazdów. Doświadczenie, znajomość branży i profesjonalne podejście do klienta sprawiło, że zaufało nam wiele osób. Dołącz do ich grona i przekonaj się, że warto postawić właśnie na nasz. Zapraszamy do satysfakcjonującej współpracy z naszą firmą.

Truck Complex
Kontakt z firmą:
Wojska Polskiego 123, 78-600 Wałcz, zachodniopomorskie
Tel.: (67) 387 31 65
http://www.truckcomplex.pl
mapa
Toyota Włochy

Nasz salon Toyoty znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Włochy prowadzi zarówno sprzedaż nowych modeli aut, jak i komis używanych samochodów tej marki. Ponadto jako autoryzowany dealer oferujemy naszym klientom serwis, który obejmuje m.in. naprawy blacharskie. Dysponujemy również bezdotykową myjnią ręczną.

Prestige Auto Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Al. Krakowska 204, 02-219 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 492 00 00
http://www.toyota-okecie.pl
mapa
alufelgi 16 cali

Jeżeli chcesz ozdobić swój samochód wykorzystując do tego celu felgi aluminiowe 16 calowe to wchodząc na naszą stronę trafisz w idealne do tego miejsce. Udostępniamy Państwu alufelgi do praktycznie wszystkich marek samochodowych, a ponadto we wszystkich funkcjonujących na rynku wymiarach. Zaufało nam już tysiące klientów. Nie zawiedliśmy ich.

P.O.H. AUTO TIP-TOP sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Komornicka 124, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: (34) 361 73 87
http://www.autotiptop.com.pl
mapa
Odgrzybianie klimatyzacji Warszawa

Postaw już dziś na profesjonalne i dokładne odgrzybianie klimatyzacji w Warszawie. Jesteśmy tu właśnie po to, aby zaproponować naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Nasze usługi serwisowe to połączenie profesjonalizmu, szybkości w działaniu i korzystnych cen!

LeTa-Serwis
Kontakt z firmą:
Wał Miedzeszyński 77, 04-987 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 872 94 79
http://leta-serwis.pl
mapa
Kurs diagnostyki samochodowej

Firma zajmująca się produkcją układów wtrysku benzyny i diesla organizuje profesjonalny kurs diagnostyki samochodowej dla mechaników. Szkolenie odbywa się w Warszawie i dotyczy również zagadnień związanych z elektroniką pojazdową, mechaniką oraz klimatyzacją. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla warsztatów, jak i osób indywidualnych.

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej Bosch
Kontakt z firmą:
Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 715 45 19
http://www.szkoleniabosch.pl
mapa
Regeneracja silników hydraulicznych poclain

Zajmujemy się naprawą m.in. pomp, hydrostatów oraz rozdzielaczy wykorzystywanych w maszynach budowlanych, górniczych czy przemysłowych. W ofercie znajduje się również regeneracja silników hydraulicznych POCLAIN, urządzeń łopatkowych, zaworów (ciśnieniowych, zwrotnych), układów oraz remont maszyn drogowych oraz budowlanych.

Mechanika maszyn Zbigniew Kuriata
Kontakt z firmą:
Przedmoście 4, 55-300 Środa Śląska, dolnośląskie
Tel.: (71) 317 15 44
http://www.hydro-dyna.pl
mapa
Wózki widłowe używane

W naszej firmie czekają na Ciebie wózki widłowe używane pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Jako specjaliści w swojej branży możemy zagwarantować, że otrzymasz u nas wysoko jakościowy sprzęt, który zaskoczy Cię swoim wydajnym i sprawnym działaniem oraz atrakcyjną ceną. Jesteśmy pewni, że zakup widlaków magazynowych od naszej firmy będzie dla Ciebie korzystną inwestycją na długi czas.

PUPH TECHTRANS s.j. Andrzej Szmit & Ireneusz Ziemiński
Kontakt z firmą:
Strażnicza 1, 82-300 Elbląg, Warmińsko-Mazurskie
Tel.: (55) 230 43 61
http://techtrans.com.pl
mapa
Cewka

W naszej firmie sprzedajemy wyroby elektrotechniczne. Cewka, którą posiadamy w naszej ofercie jest elektromagnetyczna i nadaje się również w strefach zagrożonych wybuchem. Ponadto, sprzedajemy złącza, blokady i zamki do elektromagnesów. W asortymencie posiadamy również przekładniki prądowe, prowadniki kabla i wtyczki ABC.

Fanina S.A.
Kontakt z firmą:
Jasińskiego 18, 37-700 Przemyśl, podkarpackie
Tel.: (16) 676 56 00
http://www.fanina.pl
mapa
Spedycja transport

W ramach naszej firmy świadczone są liczne usługi spedycyjne, obejmujące zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy. Nasz sprawdzeni przewoźnicy zagwarantują Wam bezpieczne i szybkie dostarczenie danych produktów w wybrane miejsca. Oferowane przez nas rozwiązania stanowią gwarancję bezproblemowego przewiezienia danych towarów. Obejmuje on transport drobnicowy oraz cało-pojazdowy. Znajdziecie u nas zapewnione bezpieczeństwo dla przewożonych materiałów, dzięki OC przewoźnika. Zapraszamy do kontaktu.

ZET Transport Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Flisaków 1, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Tel.: (18) 441 46 66
http://zettransport.com
mapa
Skład celny

Naszym Klientom oferujemy możliwość wynajmu magazynu, w terminalu logistycznym o powierzchni 14 000m2. Skład celny Cargo Consultants zachęca do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Poza korzystnymi warunkami przechowywania towarów, zapewniamy także kompleksowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę logistyczną.

Cargo Consultants
Kontakt z firmą:
Spedycyjna 22, 03-191 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 519 70 82
http://www.cargoconsultants.com.pl
mapa
Autokary wynajem Warszawa

Jeśli potrzebują Państwo bezpieczne, a także wygodne autokary do długiej podróży, oferujemy wynajem naszych pojazdów na terenie Warszawy. Nasze usługi wypożyczania samochodów do przewozu ludzi obejmuje obsługę podróży na trasach krajowych, a także w ramach wyjazdów międzynarodowych, w tym wycieczek szkolnych.

Przewozy Autokarowe Bo-Do-Ag
Kontakt z firmą:
Jacka Kaczmarskiego 46/50 lok. 272, 02-679 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 120 04 97
http://www.przewozy-autokarowe.net.pl
mapa
© www.studio501.pl