Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dydaktyczne

Szybki tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki. Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Głęboka wiedza i umiejętność praktycznego jej wykorzystania sprawiają, że nasze prace i przekłady są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Biuro Tłumaczeń Translatium
Kontakt z firmą:
Piławska 7/4c, 50-538 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (50) 163 78 86
http://translatium.pl
mapa
Pisanie prac dyplomowych

Odwiedź stronę internetową, na której znajdziesz wsparcie w przypadku tworzenia różnorodnych analiz badawczych i innych materiałów niezbędnych do zakończenia kolejnego etapu nauki w szkołach wyższych. Pisanie prac dyplomowych nie jest prostą sprawą, stąd firma zebrała zespół specjalistów, którzy pomagają wszystkim zainteresowanym wybrać temat, przygotować plan działania i konspekt, a także odnaleźć najlepsze źródła. Skorzystaj także z pomocy korektora i bądź pewien poprawności merytorycznej, formalnej i językowej.

SolidnePisanie.pl
Kontakt z firmą:
Marcelińska 75/34, 60-341 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (78) 913 70 39
http://www.solidnepisanie.pl
mapa
Praca za granicą od zaraz

Chcesz wyjechać i potrzebujesz zatrudnienia jak najszybciej? Nie martw się - choć może myślisz, że to niemożliwe, praca za granicą od zaraz już na Ciebie czeka! Sprawdź naszą stronę i przejrzyj oferty: szukamy między innymi opiekunki osób starszych w Anglii, kucharzy, pomocy domowych i pracowników domów opieki.

Cekal Recruitment Limited
Kontakt z firmą:
22 Neptune Road, GU35 0DB Bordon, Hampshire,
Tel.: (00) 447 92 5965874
http://www.cekal.pl
mapa
Podział polityczny świata

Twoje dziecko ma w szkole problemy z geografią? Jeżeli tak - nie załamuj rąk, nasze pomoce dydaktyczne z całą pewnością pomogą mu nadrobić zaległości. W asortymencie posiadamy mapy, które przedstawiają podział polityczny świata. Dzięki nim Twoja pociecha bardzo szybko nauczy się, gdzie leżą poszczególne państwa.

Szkoła Marzeń
Kontakt z firmą:
Morów 23, 48-303 Nysa, opolskie
Tel.: (60) 246 85 85
http://www.szkola-marzen.pl
mapa
Prawo jazdy kategoria B

Zbliżają się Twoje osiemnaste urodziny i myślisz, czy to nie czas, by zacząć ubiegać się o prawo jazdy kategorii B? Jeśli szukasz świetnych i cierpliwych instruktorów, którzy nauczą Cię prowadzić w nawet najtrudniejszych warunkach na drodze, dobrze trafiłeś. W naszym ośrodku wyjeździsz 30 godzin, nauczysz się parkować równolegle i ruszać z górki!

OSK Aurinko
Kontakt z firmą:
Adama Mickiewicza 17, lok 15, 01-517 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (88) 084 88 50
http://www.oskaurinko.pl
mapa
© www.studio501.pl