Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dydaktyczne

Szybki tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki. Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Głęboka wiedza i umiejętność praktycznego jej wykorzystania sprawiają, że nasze prace i przekłady są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Translatium
Kontakt z firmą:
Armii Krajowej 14c/4, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (71) 307 01 71
http://translatium.pl
mapa
borderline książki

Wiele osób na świecie zmaga się z zaburzeniami osobowości typu borderline. Książki, jakie oferujemy w naszej księgarni internetowej, mogą pomóc Ci zrozumieć tę chorobę, poznać jej przyczyny, objawy, a także możliwości terapeutyczne, jakie oferuje w tym zakresie współczesna psychologia i psychiatria. W ofercie znajdują się m.in. publikacje znanych lekarzy.

IMAGO Magdalena Żylicz
Kontakt z firmą:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 514 01 65
http://terapeutyczna.pl
mapa
Praca dla opiekunek

Szukamy osób, które wykazują się niezwykłą delikatnością, uprzejmością i empatią. Praca dla opiekunek w Niemczech jest wymagająca, ale doceniana przez naszą firmę. Gwarantujemy możliwość rozwinięcia umiejętności językowych, zakwaterowanie w rodzinie, stałe godziny wykonywania zleconych czynności oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Bravecare ApS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Jagiellońska 88, bud. 30U, 00-992 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 78 76
http://bravecare.pl
mapa
Asfalt drogowy

Asfalt drogowy SMA 16 JENA to nowoczesna technologia nawierzchni jednowarstwowych. W Polsce stosowana od 2010 roku, zyskuje na popularności na drogach samorządowych i krajowych o niższym natężeniu ruchu. SMA 16 JENA to innowacyjna mieszanka, która debiutowała w 2011 roku, a w 2014 roku oficjalnie uzyskała swoją nazwę.

BIURO INŻYNIERSKIE KRZYSZTOF BŁAŻEJOWSKI
Kontakt z firmą:
, , mazowieckie
Tel.: ()
http://www.sma16jena.pl
mapa
Testy na prawo jazdy za darmo

Poszukujesz najskuteczniejszej metody przygotowania do egzaminu państwowego? Wypróbuj nasze testy na prawo jazdy za darmo, dzięki którym zyskasz wiedzę potrzebną na egzamin. Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie setki pytań zbliżonych do tych, które występują na oficjalnym egzaminie teoretycznym.

e-testynaprawojazdy.pl
Kontakt z firmą:
Parafialna 3, 24-220 Niedrzwica Kościelna, lubelskie
Tel.: (51) 593 61 36
http://e-testynaprawojazdy.pl
mapa
© www.studio501.pl