Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dydaktyczne

Szybki tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki. Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Głęboka wiedza i umiejętność praktycznego jej wykorzystania sprawiają, że nasze prace i przekłady są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Translatium
Kontakt z firmą:
Armii Krajowej 14c/4, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (71) 307 01 71
http://translatium.pl
mapa
Kursy językowe dla firm

Chcesz, aby Twoi pracownicy nieustannie się rozwijali i poszerzali swoje umiejętności? Zapisz ich na kursy językowe dla firm organizowane przez Oxford, w trakcie których poznają specjalistyczne słownictwo oraz rozwiną swoje możliwości komunikacyjne. Sprawdź moduły szkoleń i umów swoją firmę na zajęcia.

Oxford Language Centre Joanna Sowińska
Kontakt z firmą:
Józefa Hallera 14, 80-401 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (50) 850 82 63
http://oxfordlc.pl
mapa
borderline książki

Wiele osób na świecie zmaga się z zaburzeniami osobowości typu borderline. Książki, jakie oferujemy w naszej księgarni internetowej, mogą pomóc Ci zrozumieć tę chorobę, poznać jej przyczyny, objawy, a także możliwości terapeutyczne, jakie oferuje w tym zakresie współczesna psychologia i psychiatria. W ofercie znajdują się m.in. publikacje znanych lekarzy.

IMAGO Magdalena Żylicz
Kontakt z firmą:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 514 01 65
http://terapeutyczna.pl
mapa
Biodegradacja polimerów

Przeprowadzana przez nasze laboratorium biodegradacja polimerów odbywa się także na innego typu materiałach m.in. wyrobach włókienniczych czy też opakowaniowych. Szereg specjalistów zajmuje się obecnie badaniami w zakresie oceny podatności materiałów na rozkład biologiczny wywołany przez mikroorganizmy występujące w środowisku naturalnym.

Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Kontakt z firmą:
Marii Skłodowskiej–Curie 19/27, 90-570 Łódź, łódzkie
Tel.: (42) 638 03 02
http://www.ibwch.lodz.pl
mapa
© www.studio501.pl