Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dydaktyczne

Szybki tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki. Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Głęboka wiedza i umiejętność praktycznego jej wykorzystania sprawiają, że nasze prace i przekłady są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Translatium
Kontakt z firmą:
Armii Krajowej 14c/4, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (71) 307 01 71
http://translatium.pl
mapa
borderline książki

Wiele osób na świecie zmaga się z zaburzeniami osobowości typu borderline. Książki, jakie oferujemy w naszej księgarni internetowej, mogą pomóc Ci zrozumieć tę chorobę, poznać jej przyczyny, objawy, a także możliwości terapeutyczne, jakie oferuje w tym zakresie współczesna psychologia i psychiatria. W ofercie znajdują się m.in. publikacje znanych lekarzy.

IMAGO Magdalena Żylicz
Kontakt z firmą:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 514 01 65
http://terapeutyczna.pl
mapa
Biodegradacja polimerów

Przeprowadzana przez nasze laboratorium biodegradacja polimerów odbywa się także na innego typu materiałach m.in. wyrobach włókienniczych czy też opakowaniowych. Szereg specjalistów zajmuje się obecnie badaniami w zakresie oceny podatności materiałów na rozkład biologiczny wywołany przez mikroorganizmy występujące w środowisku naturalnym.

Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych
Kontakt z firmą:
Marii Skłodowskiej–Curie 19/27, 90-570 Łódź, łódzkie
Tel.: (42) 638 03 02
http://www.ibwch.lodz.pl
mapa
Informatyk oferty pracy

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem lub świeżo upieczoną absolwentką studiów z dziedziny It i szukasz obecnie firmy do odbycia praktyk czy stażu? A może interesuje cię od razu stanowisko juniorskie? Jeśli znajomi określają cię mianem genialny informatyk, to oferty pracy czekają na ciebie za rogiem.

HUNT4IT
Kontakt z firmą:
Mokotowska 17/16, 00-640 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (88) 349 67 13
http://hunt4it.pl
mapa
agencja pracy

Elastyczne zatrudnienie pozwoli zarówno na obniżenie kosztów, jak również zoptymalizuje działanie całego przedsiębiorstwa. Linpez to nie tylko agencja pracy tymczasowej, która pozwoli Ci na zachowanie płynności kadrowej i dobór pracowników według zapotrzebowania. Zajmujemy się również rekrutacją pracowników stałych na średnim i wyższym szczeblu oraz szeregiem szkoleń, pozwalających na wdrożenie sprawdzonych systemów zarządzania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Linpez sp. z o. o
Kontakt z firmą:
Katowicka 63/10, 41-902 Bytom, śląskie
Tel.: (79) 166 11 34
http://linpezagencja.pl
mapa
© www.studio501.pl