Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dydaktyczne

Szybki tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław

Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki. Decydując się na współpracę z nami wybierają Państwo partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Głęboka wiedza i umiejętność praktycznego jej wykorzystania sprawiają, że nasze prace i przekłady są wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Translatium
Kontakt z firmą:
Armii Krajowej 14c/4, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (71) 307 01 71
http://translatium.pl
mapa
borderline książki

Wiele osób na świecie zmaga się z zaburzeniami osobowości typu borderline. Książki, jakie oferujemy w naszej księgarni internetowej, mogą pomóc Ci zrozumieć tę chorobę, poznać jej przyczyny, objawy, a także możliwości terapeutyczne, jakie oferuje w tym zakresie współczesna psychologia i psychiatria. W ofercie znajdują się m.in. publikacje znanych lekarzy.

IMAGO Magdalena Żylicz
Kontakt z firmą:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 514 01 65
http://terapeutyczna.pl
mapa
Praca dla opiekunek

Szukamy osób, które wykazują się niezwykłą delikatnością, uprzejmością i empatią. Praca dla opiekunek w Niemczech jest wymagająca, ale doceniana przez naszą firmę. Gwarantujemy możliwość rozwinięcia umiejętności językowych, zakwaterowanie w rodzinie, stałe godziny wykonywania zleconych czynności oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Bravecare ApS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Jagiellońska 88, bud. 30U, 00-992 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 78 76
http://bravecare.pl
mapa
Asfalt drogowy

Asfalt drogowy SMA 16 JENA to nowoczesna technologia nawierzchni jednowarstwowych. W Polsce stosowana od 2010 roku, zyskuje na popularności na drogach samorządowych i krajowych o niższym natężeniu ruchu. SMA 16 JENA to innowacyjna mieszanka, która debiutowała w 2011 roku, a w 2014 roku oficjalnie uzyskała swoją nazwę.

BIURO INŻYNIERSKIE KRZYSZTOF BŁAŻEJOWSKI
Kontakt z firmą:
, , mazowieckie
Tel.: ()
http://www.sma16jena.pl
mapa
© www.studio501.pl