Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi drobne

Wynajem namiotów Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie prowadzony przez nas wynajem namiotów na eventy. Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów, którzy pomogą Wam dobrać optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy duży wybór hal i innych produktów, a także najbardziej konkurencyjne ceny.

Alter Bossar s.c.
Kontakt z firmą:
Konarskiego 29/4, 01-355 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 637 87 55
http://www.imprezyplenerowe.pl
mapa
Samochód na akumulator

W naszym sklepie z zabawkami znajdą Państwo dużo doskonałych pomysłów na prezent. Oferujemy m.in. figurki dinozaurów, lalki interaktywne, plastikowe pistolety, piłeczki i gry edukacyjne. Motor lub samochód na akumulator to kolejny upominek, z którego uciszy się każdy przedszkolak. Pojazdy te można kontrolować za pomocą pilota.

Firma Handlowa LEAN Andrzej Leśniewski
Kontakt z firmą:
Oświatowa 44, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel.: (88) 487 77 00
http://leantoys.pl
mapa
nagłośnienie na imprezę

Planujesz zabawę i chcesz mieć pewność, że będzie ona udana? Potrzebny ci jest dobry DJ i odpowiednie nagłośnienie na imprezę. DJ zadba nie tylko o dobór kawałków, ale także będzie nieustannie zachęcał gości do zabawy. Użytkowany sprzęt muzyczny obejmuje kolumny, odtwarzacze, miksery, a także iluminację świetlną.

Dj Mario Mariusz Nowicki
Kontakt z firmą:
ul. Romana Abrahama 5/12, 85-318 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: (60) 623 23 70
http://djnaimpreze.com
mapa
wynajem mebli na wesela

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy planują urządzenie wyjątkowej imprezy wieńczącej wstąpienie w związek małżeński. Wynajem mebli na wesela, którym zajmuje się nasza wypożyczalnia, to atrakcyjna opcja umożliwiająca eleganckie i komfortowe zaaranżowanie przestrzeni. W katalogu znajdują się osłony barów, krzesła, fotele i wiele innych pozycji.

nawesele.pl
Kontakt z firmą:
Wilcza 27b, 00-544 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 918 80 27
http://nawesele.pl
mapa
pola biwakowe

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Może pola biwakowe to jakaś podpowiedź? Jeśli nigdy nie miałeś okazji przespać się na campingu, to nie zwlekaj dłużej i daj się ponieść przygodzie. Posłuchasz śpiewu ptaszków, poznasz nowych ludzi, pochodzisz po lesie i przepłyniesz się kajakiem lub pontonem.

Camping Wlen Zarzecze
Kontakt z firmą:
Zarzecze 1, 59-610 Wleń, dolnośląskie
Tel.: (69) 370 48 98
http://www.campingwlenzarzecze.pl
mapa
Szachy

Lubisz rozgrywki, które wymagają logicznego myślenia i przewidywania zachowań przeciwników? Jeśli tak, to szachy są właśnie dla Ciebie! Figury oraz akcesoria (także z grawerem) otrzymasz w naszym sklepie internetowym. Dostępne mamy liczne zestawy stworzone przez polskich rzemieślników z niezwykłą starannością.

Na Szachownicy
Kontakt z firmą:
Ojcowska 21, 80-146 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (66) 946 04 01
http://naszachownicy.pl
mapa
© www.studio501.pl