Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi drobne

Wynajem namiotów Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie prowadzony przez nas wynajem namiotów na eventy. Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów, którzy pomogą Wam dobrać optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy duży wybór hal i innych produktów, a także najbardziej konkurencyjne ceny.

Alter Bossar s.c.
Kontakt z firmą:
Konarskiego 29/4, 01-355 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 637 87 55
http://www.imprezyplenerowe.pl
mapa
Samochód na akumulator

W naszym sklepie z zabawkami znajdą Państwo dużo doskonałych pomysłów na prezent. Oferujemy m.in. figurki dinozaurów, lalki interaktywne, plastikowe pistolety, piłeczki i gry edukacyjne. Motor lub samochód na akumulator to kolejny upominek, z którego uciszy się każdy przedszkolak. Pojazdy te można kontrolować za pomocą pilota.

Firma Handlowa LEAN Andrzej Leśniewski
Kontakt z firmą:
Oświatowa 44, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel.: (88) 487 77 00
http://leantoys.pl
mapa
pola biwakowe

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Może pola biwakowe to jakaś podpowiedź? Jeśli nigdy nie miałeś okazji przespać się na campingu, to nie zwlekaj dłużej i daj się ponieść przygodzie. Posłuchasz śpiewu ptaszków, poznasz nowych ludzi, pochodzisz po lesie i przepłyniesz się kajakiem lub pontonem.

Camping Wlen Zarzecze
Kontakt z firmą:
Zarzecze 1, 59-610 Wleń, dolnośląskie
Tel.: (69) 370 48 98
http://www.campingwlenzarzecze.pl
mapa
Szachy

Lubisz rozgrywki, które wymagają logicznego myślenia i przewidywania zachowań przeciwników? Jeśli tak, to szachy są właśnie dla Ciebie! Figury oraz akcesoria (także z grawerem) otrzymasz w naszym sklepie internetowym. Dostępne mamy liczne zestawy stworzone przez polskich rzemieślników z niezwykłą starannością.

Na Szachownicy
Kontakt z firmą:
Ojcowska 21, 80-146 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (66) 946 04 01
http://naszachownicy.pl
mapa
LEGO Classic

Zapraszamy serdecznie do krainy, którą pokochają wszystkie dzieci. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niezwykle bogaty wybór zabawek, a wśród nich uwielbiane przez maluchy oraz starsze dzieci zestawy Lego Classic! Spraw swoim pociechom niesamowitą radość i zamów od nas klocki w atrakcyjnych cenach!

Klocki-dwa.pl
Kontakt z firmą:
Zamknięta 10, 30-554 Kraków, małopolskie
Tel.: (69) 683 69 97
http://klocki-dwa.pl
mapa
© www.studio501.pl