Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla firm

Księgowość Gdańsk

W dużych miastach dobrze sprzedają się usługi takie jak Księgowość. Gdańsk jest właśnie jednym z takich miast. Ponieważ istnieje tu wiele firm, istnieje duże zapotrzebowanie na usługi księgowe. Gdańsk daje szerokie pole manewru jeśli chodzi o wybór niszy, w której chcielibyśmy rozpocząć własny biznes.

Biuro Rachunkowe Back Up
Kontakt z firmą:
ul. Grunwaldzka 69/1, 80-244 Gdańsk, woj. Pomorskie
Tel.: (58) 710 27 80
http://www.biurorachunkowebackup.pl
mapa
Udzielanie porad prawnych w Warszawie - http://arendarski-stejblis.pl/

Udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii i reprezentowanie klientów w sprawach sądowych - to główne zadania kancelarii należącej do Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa. Zapraszamy Państwa do naszego biura przy ulicy Żytniej w Warszawie jak również do skontaktowania się z nami przez telefon lub pocztę elektroniczną.

Arendarski-Stejblis
Kontakt z firmą:
Żytnia 16/54, 01-014 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 466 41 43
http://www.arendarski-stejblis.pl
mapa
Carriere Design Meble gabinetowe

Jeśli potrzebne są Wam wygodne i designerskie meble gabinetowe Wrocław stanowi miasto, w którym znajdziecie firmę Carriere Design. Oferujemy naszym klientom najbardziej ergonomiczne rozwiązania, jakie podnoszą komfort pracy Waszych pracowników. Znajdziecie u nas bogatą gamę wzornictwa oraz kolorystyki, dzięki czemu dopasujecie wybrane elementy do swoich wnętrz.

Carriere Design
Kontakt z firmą:
ul. Powstańców Śląskich 162, 53-139 Wrocław, woj. dolnośląskie
Tel.: (71) 337 37 49
http://carrieredesign.pl
mapa
http://www.strolux.pl/

Są jednak ludzie, którzy po prostu nienawidzą tej czynności. Czy chciałoby się państwu po takim dniu zabierać jeszcze za sprzątanie mieszkań? Pruszków to także miejsce, w którym płaci się najwyższe w kraju pensje. Oczywiście nie wszyscy zarabiają tak dobrze, ale grupa majętnych Warszawiaków jest już całkiem spora.

F.U.H. \"STROLUX\"
Kontakt z firmą:
Prymasa Tysiąclecia 60/62, 01 - 424 Warszawa, Mazowieckie
Tel.: (22) 877 40 23
http://www.strolux.pl
mapa
www.karmon-decor.pl - hurtownia kwiatów sztucznych

Jako profesjonalna hurtownia kwiatów sztucznych, proponujemy najlepsze rozwiązania właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz, aby dany obszar był ozdobiony przez długi czas solidnymi dekoracjami - koniecznie skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Zachęcamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu. To inwestycja w piękno!


Kontakt z firmą:
, ,
Tel.: ()
http://www.karmon-decor.pl
mapa
Geodeta Chrzanów - http://www.proglob.pl/

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny i rzetelny geodeta Chrzanów jest miastem, gdzie znajdziecie naszych doświadczonych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat ukształtowania danego terenu. Za sprawą przygotowanych raportów możliwe jest rozpoczęcie danej inwestycji.

PROGLOB sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
ul. Kościelna 18, 32-540 Trzebinia, woj. małopolskie
Tel.: (32) 611 52 05
http://www.proglob.pl
mapa
Lunchomania Wrocław - catering na najwyższym poziomie

Nie jest łatwo odnaleźć firmę, która świadczy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Choć w branży jest wiele przedsiębiorstw, to jednak tylko niektóre dysponują wieloletnim doświadczeniem, pasją, wykwalifikowaną kadrą oraz głową pełną nowych pomysłów. Tak jednak opisać można wrocławską Lunchomanię!

Lunchomania
Kontakt z firmą:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, Dolnośląskie
Tel.: (71) 359 10 20
http://www.lunchomania.com.pl
mapa
Drescher, etykiety na arkuszach A4.

Jeśli potrzebne są Wam profesjonalnie wykonywane etykiety na arkuszach A4 zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na usprawnienie prowadzenia wysyłki w Waszych firmach. Dzięki nam możliwe jest przygotowanie naklejek w odpowiednich formatach czy też kształtach.

Drescher Euro-Label
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Warszawa - Marki, Mazowieckie
Tel.: (22) 799 13 45
http://www.etykiety-drescher.pl
mapa
ISO 27001 - http://www.isokonsultant.com/

Naszą specjalnością, codziennością i swego rodzaju pasją jest wdrażanie systemów zarządzania, podlegającym normie ISO 27001. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczenia usług, profesjonalizm w każdym calu i korzystne warunki współpracy. Dla nas liczy się skuteczne wprowadzenie tego systemu w życie. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do współpracy!

Dolnośląskie Biuro Jakości s.c
Kontakt z firmą:
Marii Curie-Skłodowskiej 88, 59-301 Lubin, dolnośląskie
Tel.: (76) 746 67 55
http://www.isokonsultant.com
mapa
SM Europe - Luksusowe gadżety reklamowe

Szukasz luksusowych gadżetów reklamowych? Zapoznaj się z ofertą agencji SM Europe, która przygotowuje pomysłowe, a przede wszystkim użyteczne firmowe upominki. Obdarowani nimi twoi klienci z pewnością ponownie skorzystają z twoich usług i polecą twoją firmę znajomym! Na liście artykułów VIP są m.in. torby do laptopa, USB, latarki, parasole.

SM Europe
Kontakt z firmą:
ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa, woj. Mazowieckie
Tel.: (22) 619 14 43
http://www.gadzety-reklamowe-smeurope.pl
mapa
Windykacja

Dla każdej firmy niezwykle ważne jest zachowanie właściwej stabilności finansowej. Dzięki przygotowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zapewnienie Wam terminowych płatności ze strony Waszych kontrahentów. Świadczona jest u nas profesjonalna windykacja. Gwarantujemy Wam najbardziej atrakcyjne ceny.

Indos SA
Kontakt z firmą:
Kościuszki 63, 41-503 Chorzów, śląskie
Tel.: (32) 771 88 88
http://www.indos.pl
mapa
http://www.unieko.pl/ocena-oddzialywania-na-srodowisko

jeśli potrzebny jest Wam fachowo przeprowadzony raport oddziaływania na środowisko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas możliwość uzyskiwania pomoc w otrzymywaniu potrzebnych Wam pozwoleń. Znajdziecie u nas możliwość zabiegania o zezwolenia zintegrowane dla różnego typu firm.

Uni-Eko s.c.
Kontakt z firmą:
Załuskiego 44H/1, 05-230 Kobyłka, mazowieckie
Tel.: (22) 786 26 88
http://www.unieko.pl
mapa
Powierzchnie biurowe - Kraków

W naszej ofercie znajdziecie liczne powierzchnie biurowe, jakie pozwalają na prowadzenie Waszej działalności gospodarczej w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Znajdziecie u nas rozmaite nieruchomości dostosowane do Waszych potrzeb i wymagań. W Krakowie dostępne są lokale o zróżnicowanych metrażach.

Cushman & Wakefield Polska
Kontakt z firmą:
ul. pl. Piłsudskiego 1 , 00-078 Warszawa , woj. Mazowieckie
Tel.: (22) 820 20 20
http://www.remobile.pl
mapa
Drukowanie kodów kreskowych

Nasza firma oferuje różnorodne etykiety i naklejki samoprzylepne, a także wytrzymałe i eleganckie plomby gwarancyjne. Świadczymy również specjalistyczne usługi poligraficzne. Tanie drukowanie kodów kreskowych to usługa niedroga, którą wykonujemy szybko i bardzo dokładnie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Etykat
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Marki, mazowieckie
Tel.: (22) 357 82 62
http://www.etykat.pl
mapa
Dźwigi Kalisz - http://www.klesta.pl/

Nasza firma świadczy usługi transportowe oraz sprzętowe od prawie dwudziestu pięciu lat, realizując zlecenie dla dużych, jak i mniejszych firm. Oferujemy Państwu między innymi wynajem dźwigów z wysięgiem do 45 metrów, umożliwiających wykonanie załadunków oraz rozładunków, montażu oraz demontażu różnego rodzaju konstrukcji i innych.

Usługi Sprzętowe Władysław Kleśta
Kontakt z firmą:
ul. Hutników 5, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
Tel.: (60) 196 50 86
http://www.klesta.pl
mapa
Doradztwo celne - Cargo Consultants

Nasza firma Cargo Consultants zajmuje się wynajmem kompleksowo wyposażonych magazynów czasowego składowania w Warszawie. Poza tym oferujemy takie usługi jak profesjonale doradztwo celne, w tym pomoc przy odprawach oraz sporządzaniu niezbędnej dokumentacji. Nasz skład ma także w swojej ofercie zabezpieczenia na poczet opłat celno-podatkowych.

Cargo Consultants
Kontakt z firmą:
ul. Spedycyjna 22, 03-191 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: (22) 519 70 82
http://www.cargoconsultants.com.pl
mapa
Dzierżawa, serwis kserokopiarek

Zastanawiasz się nad sposobem usprawnienia codziennej obsługi? Przede wszystkim zatroszcz się o sprawny i wydajny sprzęt, który pozwoli Ci podejmować się niezwykle ambitnych zadań. Dlatego też dzierżawa lub serwis kserokopiarek Konica jest doskonałym oraz przyszłościowym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

DKS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Energetyczna 15, 80-180 Kowale, pomorskie
Tel.: (58) 309 03 07
http://www.dks.pl
mapa
Program do obsługi gabinetu lekarskiego

Firma Medsoft to grupa specjalistów tworzących zaawansowane oprogramowanie dla placówek medycznych, które wspomagają skuteczność obsługi pacjentów. Zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie to atuty Medsoft. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacjami dla lekarzy, nie czekaj i skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy!

Medsoft
Kontakt z firmą:
Słomińskiego 15/56, 00-195 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 188 16 88
http://www.medsoft.pl
mapa
ISO 20000

Jeżeli świadczysz usługi informatyczne, możesz w bardzo łatwy sposób udowodnić swoim klientom, że wśród konkurentów jesteś zdecydowanie najlepszy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz propozycję profesjonalnej pomocy we wdrażaniu w twojej firmie certyfikatu ISO 20000 dotyczącego zarządzania usługami IT.

Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Zamkowa 2/5, 03-890 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 487 91 02
http://www.centrum-doskonalenia.pl
mapa
Organizacja pikników

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących usług naszej firmy. Do naszych zadań należy między innymi organizacja pikników dla firm, imprez integracyjnych, czy też innych spotkań, które mają na celu zjednoczyć pracowników przedsiębiorstwa. Zapewniamy, że nasze działania dostarczą im wspaniałej zabawy!

ART Andrzej Kowalik
Kontakt z firmą:
Sojowa 28c/3, 81-589 Gdynia, pomorskie
Tel.: (58) 629 77 44
http://www.artkowalik.pl
mapa
Szlifowanie wałków

Jeśli interesuje Państwa szlifowanie wałków, które wykonane winno być przez osoby, które przygotowane zostały do obsługi maszyn umożliwiających wykonanie precyzyjnego szlifu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Szlifowanie wałków to praca naszych fachowców, którzy dzięki nowoczesnym technologiom mogą wykonać szlifowanie niezwykle dokładnie i szybko.

Techno-Nauta Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia, pomorskie
Tel.: (58) 621 22 01
http://www.techno-nauta.pl
mapa
Obsługa korespondencji

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu poligrafii oraz introligatorstwa. Ponadto, zajmujemy się profesjonalną obsługą korespondencji. Drukujemy i personalizujemy listy oraz koperty, jedno lub dwustronnie, w kolorze lub czerni i bieli. Dodatkowo, ręcznie pakujemy zawartość nietypową, która nie może przejść przez linie technologiczne.

Unobrand Sp. J.
Kontakt z firmą:
Marynarska 14, 02-678 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 845 20 51
http://www.unobrand.pl
mapa
Teleradiologia

Naszym zadaniem jest poprawianie stanu służby zdrowia w Polsce, nie tylko poprzez udzielania wsparcia lekarzy specjalistów, ale również szereg usług outsourcingowych dla placówek w całej Polsce. Teleradiologia Lux Med Diagnostyka to oferta całodobowej obsługi zdalnej opisów badań. Poznaj na naszej stronie szczegóły współpracy.

LUX MED sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Postępu 21C, 02-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 880 90 80
http://www.luxmed-diagnostyka.pl
mapa
Niezawodne urządzenia fotowoltaiczne

Opinie analityków jednoznacznie wskazują, że ceny prądu elektrycznego będą stale rosnąć. Dlatego warto już dzisiaj zainwestować w niezawodne urządzenia fotowoltaiczne, które pozwolą zmniejszyć na dużą skalę koszty eksploatacyjne. Firma OZEBUD zajmuje się kompleksowym montażem tego typu instalacji. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Plastoma Sp. z o. o.
Kontakt z firmą:
Cylichowska 7, 04-769 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 840 00 01
http://www.ozebud.pl
mapa
Papier firmowy Warszawa

Nasze nowoczesne zaplecze poligraficzne pozwala nie tylko na wydruk cyfrowy materiałów reklamowych. Ponadto przedsiębiorstwo Coloria z Warszawy oferuje również papier firmowy, który pozwoli podkreślić wysoką pozycję Waszej marki, a także wykazać się szacunkiem dla adresata korespondencji. Dowiedzcie się więcej na naszej stronie internetowej.

Coloria
Kontakt z firmą:
Nowolipki 15, 00-151 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 620 90 46
http://www.coloria.pl
mapa
© www.studio501.pl