Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla firm

Księgowość Gdańsk

W dużych miastach dobrze sprzedają się usługi takie jak Księgowość. Gdańsk jest właśnie jednym z takich miast. Ponieważ istnieje tu wiele firm, istnieje duże zapotrzebowanie na usługi księgowe. Gdańsk daje szerokie pole manewru jeśli chodzi o wybór niszy, w której chcielibyśmy rozpocząć własny biznes.

Biuro Rachunkowe Back Up
Kontakt z firmą:
ul. Grunwaldzka 69/1, 80-244 Gdańsk, woj. Pomorskie
Tel.: (58) 710 27 80
http://www.biurorachunkowebackup.pl
mapa
www.karmon-decor.pl - hurtownia kwiatów sztucznych

Jako profesjonalna hurtownia kwiatów sztucznych, proponujemy najlepsze rozwiązania właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz, aby dany obszar był ozdobiony przez długi czas solidnymi dekoracjami - koniecznie skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Zachęcamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu. To inwestycja w piękno!


Kontakt z firmą:
, ,
Tel.: ()
http://www.karmon-decor.pl
mapa
Geodeta Chrzanów - http://www.proglob.pl/

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny i rzetelny geodeta Chrzanów jest miastem, gdzie znajdziecie naszych doświadczonych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat ukształtowania danego terenu. Za sprawą przygotowanych raportów możliwe jest rozpoczęcie danej inwestycji.

PROGLOB sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
ul. Kościelna 18, 32-540 Trzebinia, woj. małopolskie
Tel.: (32) 611 52 05
http://www.proglob.pl
mapa
Catering do domu Wrocław

Nie jest łatwo odnaleźć firmę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Choć w branży gastronomicznej jest wiele przedsiębiorstw, to jednak tylko niektóre dysponują wieloletnim doświadczeniem, pasją, wykwalifikowaną kadrą oraz głową pełną nowych pomysłów. Tak jednak opisać można firmę Lunchomania z Wrocławia. Zamów catering do domu już dziś!

Lunchomania
Kontakt z firmą:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, Dolnośląskie
Tel.: (71) 359 10 20
http://www.lunchomania.com.pl
mapa
Drescher, etykiety na arkuszach A4.

Jeśli potrzebne są Wam profesjonalnie wykonywane etykiety na arkuszach A4 zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na usprawnienie prowadzenia wysyłki w Waszych firmach. Dzięki nam możliwe jest przygotowanie naklejek w odpowiednich formatach czy też kształtach.

Drescher Euro-Label
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Warszawa - Marki, Mazowieckie
Tel.: (22) 799 13 45
http://www.etykiety-drescher.pl
mapa
ISO 27001 - https://www.isokonsultant.com/

Naszą specjalnością, codziennością i swego rodzaju pasją jest wdrażanie systemów zarządzania, podlegającym normie ISO 27001. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczenia usług, profesjonalizm w każdym calu i korzystne warunki współpracy. Dla nas liczy się skuteczne wprowadzenie tego systemu w życie. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do współpracy!

Dolnośląskie Biuro Jakości s.c
Kontakt z firmą:
Marii Curie-Skłodowskiej 88, 59-301 Lubin, dolnośląskie
Tel.: (76) 746 67 55
http://www.isokonsultant.com
mapa
http://www.unieko.pl/ocena-oddzialywania-na-srodowisko

jeśli potrzebny jest Wam fachowo przeprowadzony raport oddziaływania na środowisko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas możliwość uzyskiwania pomoc w otrzymywaniu potrzebnych Wam pozwoleń. Znajdziecie u nas możliwość zabiegania o zezwolenia zintegrowane dla różnego typu firm.

Uni-Eko s.c.
Kontakt z firmą:
Załuskiego 44H/1, 05-230 Kobyłka, mazowieckie
Tel.: (22) 786 26 88
http://www.unieko.pl
mapa
Drukowanie kodów kreskowych

Nasza firma oferuje różnorodne etykiety i naklejki samoprzylepne, a także wytrzymałe i eleganckie plomby gwarancyjne. Świadczymy również specjalistyczne usługi poligraficzne. Tanie drukowanie kodów kreskowych to usługa niedroga, którą wykonujemy szybko i bardzo dokładnie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Etykat
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Marki, mazowieckie
Tel.: (22) 357 82 62
http://www.etykat.pl
mapa
Dźwigi Kalisz - http://www.klesta.pl/

Nasza firma świadczy usługi transportowe oraz sprzętowe od prawie dwudziestu pięciu lat, realizując zlecenie dla dużych, jak i mniejszych firm. Oferujemy Państwu między innymi wynajem dźwigów z wysięgiem do 45 metrów, umożliwiających wykonanie załadunków oraz rozładunków, montażu oraz demontażu różnego rodzaju konstrukcji i innych.

Usługi Sprzętowe Władysław Kleśta
Kontakt z firmą:
ul. Hutników 5, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
Tel.: (60) 196 50 86
http://www.klesta.pl
mapa
Doradztwo celne - Cargo Consultants

Nasza firma Cargo Consultants zajmuje się wynajmem kompleksowo wyposażonych magazynów czasowego składowania w Warszawie. Poza tym oferujemy takie usługi jak profesjonale doradztwo celne, w tym pomoc przy odprawach oraz sporządzaniu niezbędnej dokumentacji. Nasz skład ma także w swojej ofercie zabezpieczenia na poczet opłat celno-podatkowych.

Cargo Consultants
Kontakt z firmą:
ul. Spedycyjna 22, 03-191 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: (22) 519 70 82
http://www.cargoconsultants.com.pl
mapa
Dzierżawa, serwis kserokopiarek

Zastanawiasz się nad sposobem usprawnienia codziennej obsługi? Przede wszystkim zatroszcz się o sprawny i wydajny sprzęt, który pozwoli Ci podejmować się niezwykle ambitnych zadań. Dlatego też dzierżawa lub serwis kserokopiarek Konica jest doskonałym oraz przyszłościowym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

DKS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Energetyczna 15, 80-180 Kowale, pomorskie
Tel.: (58) 309 03 07
http://www.dks.pl
mapa
Program do obsługi gabinetu lekarskiego

Firma Medsoft to grupa specjalistów tworzących zaawansowane oprogramowanie dla placówek medycznych, które wspomagają skuteczność obsługi pacjentów. Zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie to atuty Medsoft. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacjami dla lekarzy, nie czekaj i skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy!

Medsoft
Kontakt z firmą:
Słomińskiego 15/56, 00-195 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 188 16 88
http://www.medsoft.pl
mapa
ISO 20000

Jeżeli świadczysz usługi informatyczne, możesz w bardzo łatwy sposób udowodnić swoim klientom, że wśród konkurentów jesteś zdecydowanie najlepszy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz propozycję profesjonalnej pomocy we wdrażaniu w twojej firmie certyfikatu ISO 20000 dotyczącego zarządzania usługami IT.

Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Zamkowa 2/5, 03-890 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 487 91 02
http://www.centrum-doskonalenia.pl
mapa
Organizacja pikników

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących usług naszej firmy. Do naszych zadań należy między innymi organizacja pikników dla firm, imprez integracyjnych, czy też innych spotkań, które mają na celu zjednoczyć pracowników przedsiębiorstwa. Zapewniamy, że nasze działania dostarczą im wspaniałej zabawy!

ART Andrzej Kowalik
Kontakt z firmą:
Sojowa 28c/3, 81-589 Gdynia, pomorskie
Tel.: (58) 629 77 44
http://www.artkowalik.pl
mapa
Szlifowanie wałków

Jeśli interesuje Państwa szlifowanie wałków, które wykonane winno być przez osoby, które przygotowane zostały do obsługi maszyn umożliwiających wykonanie precyzyjnego szlifu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Szlifowanie wałków to praca naszych fachowców, którzy dzięki nowoczesnym technologiom mogą wykonać szlifowanie niezwykle dokładnie i szybko.

Techno-Nauta Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia, pomorskie
Tel.: (58) 621 22 01
http://www.techno-nauta.pl
mapa
Teleradiologia

Naszym zadaniem jest poprawianie stanu służby zdrowia w Polsce, nie tylko poprzez udzielania wsparcia lekarzy specjalistów, ale również szereg usług outsourcingowych dla placówek w całej Polsce. Teleradiologia Lux Med Diagnostyka to oferta całodobowej obsługi zdalnej opisów badań. Poznaj na naszej stronie szczegóły współpracy.

LUX MED sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Postępu 21C, 02-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 880 90 80
http://www.luxmed-diagnostyka.pl
mapa
Komunikacja wewnętrzna w firmie

W wyjątkowy sposób dbamy o rozwój w biznesie. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu struktur swojej firmy - skorzystaj z oferty firmy Binaria Communications. Komunikacja wewnętrzna - to ona jest dla nas czynnikiem spajającym kreatywność z efektywnością. Jeżeli więc poszukujesz nowej strategii - skontaktuj się z nami. Od dłuższego czasu zajmujemy się efektywnymi metodami budowania współczesnego biznesu. Jako Agencja Public relations jesteśmy w stanie zaproponować Ci wyjątkowe wsparcie, dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Binaria Communications
Kontakt z firmą:
Nowoursynowska 130, 02-797 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 855 33 00
http://binaria.pl
mapa
Ściereczki do okularów nadruk

Chociaż soczewki kontaktowe stają się coraz popularniejsze, wiele osób preferuje tradycyjne szkła, mimo iż od czasu do czasu trzeba je przecierać. Nanosząc na ściereczki do okularów nadruk, zyskujemy nietuzinkowy i ciekawy gadżet, który posłużyć może zarówno jako materiał reklamowy, jak również jako spersonalizowany prezent.

Taniegadzety.waw.pl
Kontakt z firmą:
Rozbrat 44a/106, 00-419 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 621 33 30
http://www.taniegadzety.waw.pl
mapa
Gmina Skawina

Jeśli mieszkasz na ternie naszego miasta lub w jego okolicach, z pewnością uznasz naszą stronę za bardzo interesującą. Znajdziesz u nas informacje, którymi żyje gmina Skawina, wszystkie daty imprez odbywających się w okolicy, wieści związane z kulturą, edukacją i sportem, opatrzone zdjęciami i filmami.

Skawina.eu
Kontakt z firmą:
Jaśkowice 260, 32-051 Wielkie Drogi, małopolskie
Tel.: (12) 442 99 00
http://skawina.eu
mapa
© www.studio501.pl