Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla firm

www.karmon-decor.pl - hurtownia kwiatów sztucznych

Jako profesjonalna hurtownia kwiatów sztucznych, proponujemy najlepsze rozwiązania właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz, aby dany obszar był ozdobiony przez długi czas solidnymi dekoracjami - koniecznie skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Zachęcamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu. To inwestycja w piękno!


Kontakt z firmą:
, ,
Tel.: ()
http://www.karmon-decor.pl
mapa
Geodeta Chrzanów - http://www.proglob.pl/

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny i rzetelny geodeta Chrzanów jest miastem, gdzie znajdziecie naszych doświadczonych specjalistów. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat ukształtowania danego terenu. Za sprawą przygotowanych raportów możliwe jest rozpoczęcie danej inwestycji.

PROGLOB sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
ul. Kościelna 18, 32-540 Trzebinia, woj. małopolskie
Tel.: (32) 611 52 05
http://www.proglob.pl
mapa
Catering do domu Wrocław

Nie jest łatwo odnaleźć firmę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Choć w branży gastronomicznej jest wiele przedsiębiorstw, to jednak tylko niektóre dysponują wieloletnim doświadczeniem, pasją, wykwalifikowaną kadrą oraz głową pełną nowych pomysłów. Tak jednak opisać można firmę Lunchomania z Wrocławia. Zamów catering do domu już dziś!

Lunchomania
Kontakt z firmą:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, Dolnośląskie
Tel.: (71) 359 10 20
http://www.lunchomania.com.pl
mapa
Drescher, etykiety na arkuszach A4.

Jeśli potrzebne są Wam profesjonalnie wykonywane etykiety na arkuszach A4 zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na usprawnienie prowadzenia wysyłki w Waszych firmach. Dzięki nam możliwe jest przygotowanie naklejek w odpowiednich formatach czy też kształtach.

Drescher Euro-Label
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Warszawa - Marki, Mazowieckie
Tel.: (22) 799 13 45
http://www.etykiety-drescher.pl
mapa
ISO 27001 - https://www.isokonsultant.com/

Naszą specjalnością, codziennością i swego rodzaju pasją jest wdrażanie systemów zarządzania, podlegającym normie ISO 27001. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczenia usług, profesjonalizm w każdym calu i korzystne warunki współpracy. Dla nas liczy się skuteczne wprowadzenie tego systemu w życie. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do współpracy!

Dolnośląskie Biuro Jakości s.c
Kontakt z firmą:
Marii Curie-Skłodowskiej 88, 59-301 Lubin, dolnośląskie
Tel.: (76) 746 67 55
http://www.isokonsultant.com
mapa
http://www.unieko.pl/ocena-oddzialywania-na-srodowisko

jeśli potrzebny jest Wam fachowo przeprowadzony raport oddziaływania na środowisko zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas możliwość uzyskiwania pomoc w otrzymywaniu potrzebnych Wam pozwoleń. Znajdziecie u nas możliwość zabiegania o zezwolenia zintegrowane dla różnego typu firm.

Uni-Eko s.c.
Kontakt z firmą:
Załuskiego 44H/1, 05-230 Kobyłka, mazowieckie
Tel.: (22) 786 26 88
http://www.unieko.pl
mapa
Drukowanie kodów kreskowych

Nasza firma oferuje różnorodne etykiety i naklejki samoprzylepne, a także wytrzymałe i eleganckie plomby gwarancyjne. Świadczymy również specjalistyczne usługi poligraficzne. Tanie drukowanie kodów kreskowych to usługa niedroga, którą wykonujemy szybko i bardzo dokładnie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Etykat
Kontakt z firmą:
Duża 1, 05-260 Marki, mazowieckie
Tel.: (22) 357 82 62
http://www.etykat.pl
mapa
Dźwigi Kalisz - http://www.klesta.pl/

Nasza firma świadczy usługi transportowe oraz sprzętowe od prawie dwudziestu pięciu lat, realizując zlecenie dla dużych, jak i mniejszych firm. Oferujemy Państwu między innymi wynajem dźwigów z wysięgiem do 45 metrów, umożliwiających wykonanie załadunków oraz rozładunków, montażu oraz demontażu różnego rodzaju konstrukcji i innych.

Usługi Sprzętowe Władysław Kleśta
Kontakt z firmą:
ul. Hutników 5, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
Tel.: (60) 196 50 86
http://www.klesta.pl
mapa
Dzierżawa, serwis kserokopiarek

Zastanawiasz się nad sposobem usprawnienia codziennej obsługi? Przede wszystkim zatroszcz się o sprawny i wydajny sprzęt, który pozwoli Ci podejmować się niezwykle ambitnych zadań. Dlatego też dzierżawa lub serwis kserokopiarek Konica jest doskonałym oraz przyszłościowym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

DKS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Energetyczna 15, 80-180 Kowale, pomorskie
Tel.: (58) 309 03 07
http://www.dks.pl
mapa
Program do obsługi gabinetu lekarskiego

Firma Medsoft to grupa specjalistów tworzących zaawansowane oprogramowanie dla placówek medycznych, które wspomagają skuteczność obsługi pacjentów. Zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie to atuty Medsoft. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacjami dla lekarzy, nie czekaj i skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy!

Medsoft
Kontakt z firmą:
Słomińskiego 15/56, 00-195 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 188 16 88
http://www.medsoft.pl
mapa
ISO 20000

Jeżeli świadczysz usługi informatyczne, możesz w bardzo łatwy sposób udowodnić swoim klientom, że wśród konkurentów jesteś zdecydowanie najlepszy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz propozycję profesjonalnej pomocy we wdrażaniu w twojej firmie certyfikatu ISO 20000 dotyczącego zarządzania usługami IT.

Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Zamkowa 2/5, 03-890 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 487 91 02
http://www.centrum-doskonalenia.pl
mapa
Szlifowanie wałków

Jeśli interesuje Państwa szlifowanie wałków, które wykonane winno być przez osoby, które przygotowane zostały do obsługi maszyn umożliwiających wykonanie precyzyjnego szlifu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Szlifowanie wałków to praca naszych fachowców, którzy dzięki nowoczesnym technologiom mogą wykonać szlifowanie niezwykle dokładnie i szybko.

Techno-Nauta Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia, pomorskie
Tel.: (58) 621 22 01
http://www.techno-nauta.pl
mapa
Ściereczki do okularów nadruk

Chociaż soczewki kontaktowe stają się coraz popularniejsze, wiele osób preferuje tradycyjne szkła, mimo iż od czasu do czasu trzeba je przecierać. Nanosząc na ściereczki do okularów nadruk, zyskujemy nietuzinkowy i ciekawy gadżet, który posłużyć może zarówno jako materiał reklamowy, jak również jako spersonalizowany prezent.

Taniegadzety.waw.pl
Kontakt z firmą:
Rozbrat 44a/106, 00-419 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 621 33 30
http://www.taniegadzety.waw.pl
mapa
Wklejki 3D

Naklejki wypukłe, znane również jako wklejki 3D, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, a jakie wykonamy zgodnie z Państwa projektem czy też wytycznymi, które stanowią dla nas niezwykle ważne i cenne wskazówki, jakie są Państwa oczekiwania i wymagania względem naszych produktów, za sprawą których możecie Państwo oznakować swoje towary.

Polinal
Kontakt z firmą:
Sądowa 4, 88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie
Tel.: (52) 552 45 96
http://www.polinal.pl
mapa
© www.studio501.pl