Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla firm

Program do obsługi gabinetu lekarskiego

Firma Medsoft to grupa specjalistów tworzących zaawansowane oprogramowanie dla placówek medycznych, które wspomagają skuteczność obsługi pacjentów. Zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie to atuty Medsoft. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacjami dla lekarzy, nie czekaj i skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy!

Medsoft
Kontakt z firmą:
Słomińskiego 15/56, 00-195 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 188 16 88
http://medsoft.pl
mapa
druk na folii

Jesteśmy doświadczonym zakładem poligraficznym. Oferujemy druk na folii oraz jej perforację (mikro i makro). Metoda fleksograficzna sprawdza się w szczególności przy niskonakładowej produkcji, bo pozwala na redukcję kosztów. Wykonujemy wersję próbną PROOF na matrycy fotopolimerowej, dzięki czemu zobaczysz wierną imitację efektu końcowego.

MarDruk Opakowania
Kontakt z firmą:
Ogrodowa 3, 34-122 Wieprz, małopolskie
Tel.: (50) 617 25 76
http://mardrukopakowania.pl
mapa
Roznoszenie ulotek

Prezentujemy usługę firmy AK Media na roznoszenie ulotek w Warszawie. Przyjmujemy rozmaite zlecenia i wywiązujemy się z nich profesjonalnie. Na bieżąco przedstawiamy Państwu wyniki naszych działań. Roznosimy materiały reklamowe po blokach kładąc je na wycieraczkach mieszkań, wieszając na klamkach, wrzucając do skrzynek, wkładając za wycieraczki samochodowe itp. Na zlecenie zajmujemy się również plakatowaniem na słupach. Nasze hostessy wręczają również broszury do rąk przechodniów. Oferujemy także usługę dostarczania druków bezadresowych.

AK Media
Kontakt z firmą:
I Dywizji im. T. Kościuszki 31, 11-500 Giżycko, warmińsko-mazurskie
Tel.: (79) 211 11 11
http://www.akmedia.pl
mapa
Oklejanie samochodu Warszawa

Marzysz o wyjątkowym designie swojego pojazdu? Wykonujemy oklejanie samochodu w Warszawie, przy pomocy wielkoformatowych wydruków z ochronnym laminatem lub banerów magnetycznych. Możesz przy ich pomocy nie tylko zareklamować swoją firmę czy usługę, z którą sympatyzujesz, ale nawet całkowicie zmienić barwę auta.

Kleimy Auta
Kontakt z firmą:
Anecińska 14, 03-106 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 267 91 73
http://kleimyauta.pl
mapa
Gadżety reklamowe dla firm

Najlepszy sposób, by zadbać o odpowiednie budowanie wizerunku Twojego przedsiębiorstwa? Oferowane przez nas gadżety reklamowe dla firm - figurki, podstawki, długopisy czy breloczki. Każdy klient, partner biznesowy czy kontrahent ucieszy się z takiego drobiazgu i będzie budował sobie pozytywną opinię o Twojej ofercie.

ADB Reklama
Kontakt z firmą:
Poznańska 108, 05-850 Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Tel.: (60) 948 76 56
http://www.adbreklama.pl
mapa
Drukowanie plakatów Kraków

Wykonujemy drukowanie plakatów oraz innych materiałów. Nasza drukarnia w Krakowie jest miejscem, w którym pracują osoby doświadczone i profesjonalne. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm tego rodzaju, jest terminowość realizacji zleceń oraz nastawienie na najwyższą jakość wydruku. Powierz nam drukowanie plakatów - dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i zapewnić Ci współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę internetową - znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat naszej wyjątkowej oferty.

Rafał Krasny Drukarnia Papillon
Kontakt z firmą:
Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 307 75 00
http://www.drukarniapapillon.pl
mapa
Standy reklamowe

Polecamy Państwu serdecznie znajdujące się w naszej ofercie standy reklamowe. To jeden z wielu sposobów na prezentację oferty lub produktu. Nasze stojaki na foldery są bardzo wytrzymałe i stabilne, dzięki czemu z pewnością spotkają się z Państwa uznaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!

ArtFaktor
Kontakt z firmą:
Wołoska 52/27, 02-583 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (66) 450 44 05
http://artfaktor.pl
mapa
Torby z logo

Naszą ofertę personalizowanych materiałów reklamowych dedykujemy przede wszystkim małym i większym przedsiębiorcom. Torby z logo to skuteczny sposób, aby zwiększyć świadomość własnej marki wśród potencjalnej bazy klientów. Wśród naszych propozycji znaleźć można wiele modeli wykonanych z wysokiej klasy papieru.

Studio Reklamy Artilon
Kontakt z firmą:
Wyszyńskiego 26, 62-510 Konin, wielkopolskie
Tel.: (60) 369 64 67
http://www.artilon.pl
mapa
Naklejki foliowe

Etykietowanie produktów jest codziennością w działaniach przedstawicieli wielu branż. Niejednokrotnie, oznaczenia narażone są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, chemicznych oraz fizycznych. Nasza drukarnia proponuje swoim Klientom naklejki foliowe, które okażą się znakomitą alternatywą dla właścicieli przedsiębiorstw z sektora elektronicznego, motoryzacyjnego czy logistycznego. Produkt nie sprawia trudności podczas mocowania go na różnego typu powierzchniach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych produktów.

Sklep internetowy cyfrowadrukarnia.pl Rafał Górzyński
Kontakt z firmą:
Jagodowa 46, 55-080 Smolec, dolnośląskie
Tel.: (79) 464 03 33
http://cyfrowadrukarniaonline.pl
mapa
dyplom pasowanie na przedszkolaka

Pierwsze chwile w nowej placówce edukacyjnej wymagają szczególnej oprawy - zwłaszcza w przypadku najmłodszych. Nasz dyplom pasowanie na przedszkolaka to pamiątka, która zostanie z pociechą na lata. Przypomni o ważnym wydarzeniu. Kolorowe, przyjazne, bajkowe i zwierzęce motywy na pewno zachwycą dzieci.

Biały Atrament Radosław Milewski
Kontakt z firmą:
Aluzyjna 21F/810, 03-148 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 809 87 11
http://www.bialyatrament.pl
mapa
© www.studio501.pl