Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla firm

Program do obsługi gabinetu lekarskiego

Firma Medsoft to grupa specjalistów tworzących zaawansowane oprogramowanie dla placówek medycznych, które wspomagają skuteczność obsługi pacjentów. Zaangażowanie, kreatywność i wieloletnie doświadczenie to atuty Medsoft. Jeśli jesteś zainteresowany aplikacjami dla lekarzy, nie czekaj i skorzystaj z pomocy fachowców. Zapraszamy!

Medsoft
Kontakt z firmą:
Słomińskiego 15/56, 00-195 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 188 16 88
http://medsoft.pl
mapa
druk na folii

Jesteśmy doświadczonym zakładem poligraficznym. Oferujemy druk na folii oraz jej perforację (mikro i makro). Metoda fleksograficzna sprawdza się w szczególności przy niskonakładowej produkcji, bo pozwala na redukcję kosztów. Wykonujemy wersję próbną PROOF na matrycy fotopolimerowej, dzięki czemu zobaczysz wierną imitację efektu końcowego.

MarDruk Opakowania
Kontakt z firmą:
Ogrodowa 3, 34-122 Wieprz, małopolskie
Tel.: (50) 617 25 76
http://mardrukopakowania.pl
mapa
studio graficzne

Dostrzeżenie rosnących wymagań klientów wcale nie przyczyniło się do obniżenia jakości oferowanych przez nas usług. Przeciwnie - staramy się wyprzedzać swoich konkurentów i polecać coraz bardziej oryginalne propozycje przekonując w ten sposób potencjalnych nabywców, że współpraca z nami jest rzeczywiście w pełni opłacalna. Nasze profesjonalne studio graficzne to nie tylko usługi na najwyższym poziomie ale również miła, życzliwa obsługa. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, nie zawiedziemy.

Studio Login Patryk Brzeszcz
Kontakt z firmą:
Sienkiewicza 66/24, 39-400 Tarnobrzeg, podkarpackie
Tel.: (53) 831 54 55
http://studiologin.pl
mapa
Roznoszenie ulotek

Prezentujemy usługę firmy AK Media na roznoszenie ulotek w Warszawie. Przyjmujemy rozmaite zlecenia i wywiązujemy się z nich profesjonalnie. Na bieżąco przedstawiamy Państwu wyniki naszych działań. Roznosimy materiały reklamowe po blokach kładąc je na wycieraczkach mieszkań, wieszając na klamkach, wrzucając do skrzynek, wkładając za wycieraczki samochodowe itp. Na zlecenie zajmujemy się również plakatowaniem na słupach. Nasze hostessy wręczają również broszury do rąk przechodniów. Oferujemy także usługę dostarczania druków bezadresowych.

AK Media
Kontakt z firmą:
I Dywizji im. T. Kościuszki 31, 11-500 Giżycko, warmińsko-mazurskie
Tel.: (79) 211 11 11
http://www.akmedia.pl
mapa
Oklejanie samochodu Warszawa

Marzysz o wyjątkowym designie swojego pojazdu? Wykonujemy oklejanie samochodu w Warszawie, przy pomocy wielkoformatowych wydruków z ochronnym laminatem lub banerów magnetycznych. Możesz przy ich pomocy nie tylko zareklamować swoją firmę czy usługę, z którą sympatyzujesz, ale nawet całkowicie zmienić barwę auta.

Kleimy Auta
Kontakt z firmą:
Anecińska 14, 03-106 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 267 91 73
http://kleimyauta.pl
mapa
Projektowanie logo Toruń

Kreowanie wizerunku jest koniecznością każdego przedsiębiorstwa. Oferta firmy obejmuje tworzenie materiałów reklamowych oraz projektowanie logo i innych elementy identyfikacji wizualnej w Toruniu. Firma stawia na prostotę i przejrzystość wykonania przy zachowaniu oryginalności i kreatywności, by przyciągać uwagę klienta.

Digital Design
Kontakt z firmą:
Idzikowskiego 24, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (66) 474 43 75
http://www.digital-design.pl
mapa
Gadżety reklamowe dla firm

Najlepszy sposób, by zadbać o odpowiednie budowanie wizerunku Twojego przedsiębiorstwa? Oferowane przez nas gadżety reklamowe dla firm - figurki, podstawki, długopisy czy breloczki. Każdy klient, partner biznesowy czy kontrahent ucieszy się z takiego drobiazgu i będzie budował sobie pozytywną opinię o Twojej ofercie.

ADB Reklama
Kontakt z firmą:
Poznańska 108, 05-850 Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Tel.: (60) 948 76 56
http://www.adbreklama.pl
mapa
Drukowanie plakatów Kraków

Wykonujemy drukowanie plakatów oraz innych materiałów. Nasza drukarnia w Krakowie jest miejscem, w którym pracują osoby doświadczone i profesjonalne. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm tego rodzaju, jest terminowość realizacji zleceń oraz nastawienie na najwyższą jakość wydruku. Powierz nam drukowanie plakatów - dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i zapewnić Ci współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę internetową - znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat naszej wyjątkowej oferty.

Rafał Krasny Drukarnia Papillon
Kontakt z firmą:
Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 307 75 00
http://www.drukarniapapillon.pl
mapa
grafika Rybnik

Interesuje Państwa profesjonalny druk etykiet? Zachęcamy Was w takim razie do skorzystania z naszej szczególnej oferty. Proponujemy wysokiej jakości usługi z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu. Dzięki nam mogą Państwo otrzymać czytelnie zadrukowane etykiety z dowolną grafiką i napisem. Rybnik to miasto, w którym znajduje się nasze studio graficzne. Zapraszamy!

Jasne z Modrym studio graficzne i drukarnia
Kontakt z firmą:
Mieszka I-go nr 3, 44-217 Rybnik, śląskie
Tel.: (51) 607 26 48
http://jasnezmodrym.pl
mapa
Standy reklamowe

Polecamy Państwu serdecznie znajdujące się w naszej ofercie standy reklamowe. To jeden z wielu sposobów na prezentację oferty lub produktu. Nasze stojaki na foldery są bardzo wytrzymałe i stabilne, dzięki czemu z pewnością spotkają się z Państwa uznaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!

ArtFaktor
Kontakt z firmą:
Wołoska 52/27, 02-583 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (66) 450 44 05
http://artfaktor.pl
mapa
© www.studio501.pl