Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi medyczne

Dentysta Warszawa

Jednak gabinet stomatologiczny Warszawa i dentysta uświadomiły mi, że chodzi tu nie o dobrego chirurga plastycznego, ale poszukiwany jest dentysta. Warszawa podobno słynie z bardzo dobrych dentystów, na każdej ulicy można odnaleźć tutaj dobry gabinet stomatologiczny - stomatolog i dentysta Warszawa jest podobno nawet nazywany kolebką polskiej stomatologii.


Kontakt z firmą:
ul. , , woj.
Tel.: ()
http://www.dentalux.pl
mapa
Implanty Trójmiasto

Znakomita kategoria usług a także solidne, nowoczesne usługi : oraz dopracowane wzorce obsługi kontrahentów - tak w skrócie da się opisać wartość naszego przedsiębiorstwa - Dental Clinic Przedsiębiorstwo prywatne osoby fizycznej. Jeśli są Państwo zaintrygowani do kooperacji ochoczo nakłaniamy do wyczerpującego odwiedzenia naszej strony www www.annadentalclinic.com gdzie znajdą Państwo najważniejsze, najpotrzebniejsze wiadomości. Implanty w Trójmieście to nasza specjalność.

Anna Dental Clinic
Kontakt z firmą:
Szeroka 119/120, 80-835 Gdańsk, Pomorskie
Tel.: (58) 300 01 94
http://www.annadentalclinic.com
mapa
Botoks Poznań

Zadbaj o swoją skórę, usuń zmarszczki o odzyskaj utraconą młodość. Botoks to substancja wypełniająca, która pozwoli na nowo odzyskać młody wygląd Twojej skóry. Poznań to miasto, w których znajduje się nasza siedziba, nasze Centrum Medycyny Estetycznej, w którym stosowany jest botoks podczas usuwania zmarszczek.

ProEstetica Centrum Medycyny Estetycznej
Kontakt z firmą:
Słupska 31, 60-431 Poznań, Wielkoposlka
Tel.: (51) 515 23 63
http://proestetica.com.pl
mapa
Usg piersi Warszawa

Prowadzimy dokładne USG piersi w Warszawie. U nas wykonasz różnego rodzaju badania. Poza USG Piersi oferujemy też USG genetyczne, ginekologiczne czy płodu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obejmującą badania USG. Wszystko to pod czujnym okiem lekarza prowadzącego oraz w niskich cenach. Zapraszamy!

Boramed Sp.z o.o. Sp. k.
Kontakt z firmą:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 250 15 77
http://www.boramed.pl
mapa
Podnośnik wannowy

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Medus. Proponujemy Państwu wysokiej klasy podnośnik wannowy, które odnajduje zastosowanie jako nieceniona pomoc przy kąpielach osób niepełnosprawnych. Urządzenie te umożliwia wykonanie wszystkich niezbędnych czynności higienicznych. Zapewniamy niskie ceny.

Medus Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
1 Maja 8e, 57-200 Ząbkowice Śląskie, śląskie
Tel.: (74) 810 09 87
http://www.medus.com.pl
mapa
Szczepienia dla dzieci - www.luxmed.pl

W przychodniach grupy Lux Med wykonujemy obowiązkowe i dodatkowe szczepienia dla niemowląt. Jeżeli macie Państwo pytania w zakresie kalendarza zastrzyków obowiązkowych, skontaktujcie się z wybraną placówką. Przeprowadzamy także zastrzyki skojarzone, pozwalające na zminimalizowanie ilości kłuć przy zachowaniu ochrony przeciwko kilku chorobom.

LUX MED Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 332 28 44
http://www.luxmed.pl
mapa
Łojotokowe zapalenie skóry

Jeśli na skórze głowy pojawiły się niepokojące zmiany, zaczerwienienie lub swędzenie, warto poznać źródło schorzenia. Na naszej stronie znajdują się artykuły opisujące przyczyny, objawy, skutki oraz sposoby leczenia. Ponadto zajmujemy się umawianiem klientów na wizyty medyczne, a także prowadzimy bezpłatne konsultacje.

Real Beauty
Kontakt z firmą:
Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 829 94 20
http://www.realbeauty.pl
mapa
Pulmonolog dziecięcy Warszawa

Jesteśmy warszawską prywatną przychodnią medyczną świadczącą między innymi usługi okulistyczne, urologiczne oraz kardiologiczne. Porad lekarskich udziela u nas również pulmonolog dziecięcy, który prowadzi nie tylko wizyty diagnostyczne. Przeprowadza również testy skórne alergiczne (pokarmowe, wziewne i kontaktowe) oraz spirometrię.

Spółka lekarska
Kontakt z firmą:
Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 620 80 35
http://www.spolka-lekarska.pl
mapa
© www.studio501.pl