Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi informatyczne i internetowe

Obsługa informatyczna

Zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną w Warszawie, świadcząc usługi zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Oferujemy szeroki zakres usług, otaczając opieką systemy, zabezpieczając, tworząc nowe rozwiązania oraz zajmując się wieloma innymi kwestiami - zawsze profesjonalnie i sprawnie wykonujemy swoje zadania.

proRADA Systemy Informatyczne Doradztwo i Wdrożenia Karol Krasowski
Kontakt z firmą:
A. Kamińskiego 10/24, 03-130 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 183 91 31
http://www.prorada.com.pl
mapa
Zawory zwrotne

Polecamy Państwu znajdujące się w naszej ofercie produktowej liczne zawory zwrotne, jakie umożliwiają uzyskiwanie zabezpieczenia w licznych instalacjach przed powrotnym przepływem danych płynów. Zamieszczane one mogą być w pozycji pionowej, a także poziomej, dzięki czemu możliwe jest ich uniwersalne stosowanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo liczne produkty, na jakie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość, a także najbardziej konkurencyjne ceny, jakie obecnie są na rynku.

Emerpol
Kontakt z firmą:
Marsa 56b, 04-242 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 351 51 51
http://www.emerpol.pl
mapa
Chillery

Specjalnością działającego od 1991 roku przedsiębiorstwa Koma jest projektowanie oraz integracja specjalistycznych rozwiązań w zakresie systemów zasilania gwarantowanego. Proponujemy między innymi agregaty wody lodowej, czyli tzw. chillery. Pozwalają one na skuteczne i niezawodne chłodzenie urządzeń w centrach przetwarzania danych, przy jednoczesnej, znaczącej optymalizacji kosztów i zużycia energii. Te nowoczesne rozwiązania wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji i stanowią korzystną alternatywę dla układów z bezpośrednim odparowywaniem.

PTH Koma
Kontakt z firmą:
Rokicińska 142, 92-412 Łódź, łódzkie
Tel.: (42) 630 34 46
http://www.koma.pl
mapa
© www.studio501.pl