Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi informatyczne i internetowe

odciąg spalin

Przedstawiamy odciąg spalin opracowany przez firmę BOFA - światowego lidera w produkcji systemów filtrujących. Wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia emitują substancje szkodliwe dla człowieka, wymagane są odpowiednie rozwiązania technologiczne. Polecamy filtry usuwające z otoczenia zapachy, opiłki, pyły i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki tym produktom praca w otoczeniu maszyn staje się zdecydowanie przyjemniejsza i bezpieczniejsza. W ofercie systemy dla punktów obróbki laserowej, laboratoriów, gabinetów stomatologicznych itp.

BOFA Systemy filtrujące
Kontakt z firmą:
Bogatki 10A, 02-837 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 426 88 67
http://www.filtrybofa.com
mapa
uzdatnianie wody pitnej

Naszą misją jest zadbanie o zdrowie Klientów, w związku z czym w naszej ofercie znalazły się rozwiązania, które pozwolą każdego dnia korzystać z dobrodziejstw natury. Specjalnością firmy jest przygotowywanie oraz uzdatnianie wody pitnej. W naszym asortymencie znajdziecie produkowane przez nas urządzenia, które pomogą Wam we własnym domu zadbać o jakość spożywanych napojów. Świadczymy także usługi z zakresu tworzenia konceptów oraz instalacji systemów pozwalających na oczyszczanie cieczy kranowej.

Watersystem
Kontakt z firmą:
Trakt Brzeski 167 Zakręt, 05-077 Wesoła, mazowieckie
Tel.: (22) 795 77 93
http://www.watersystem.com.pl
mapa
Odzyskiwanie danych z telefonów Warszawa

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych informatyków, dzięki czemu możemy kompleksowo realizować różnorodne usługi z branży IT na terenie Warszawy i okolic. Znamy zasady funkcjonowania wielu urządzeń mobilnych, przez co oferujemy także odzyskiwanie danych z telefonów, przy wykorzystaniu metod informatyki śledczej.

Cyber Block
Kontakt z firmą:
Wołoska 18, 02-675 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 452 33 10
http://cyberblock.pl
mapa
Taśma klejąca

Taśma klejąca to pozornie drobnostka i rzecz, która nie musi wyróżniać się specjalną charakterystyką. Profesjonaliści wiedzą jednak doskonale, że od wytrzymałości i jakości taśmy może zależeć wiele. Dostępne w sklepie PatoPak produkty spełniają największe wymagania i sprawiają, że ich użycie łączy się z pewnością i trwałością.

PPHU PATO PAK WOJCIECH PIĘTA
Kontakt z firmą:
Łagiewnicka 85, 91-855 Łódź, łódzkie
Tel.: (51) 005 15 55
http://patopak.com.pl
mapa
Serwis sprężarek śrubowych

Nasza firma mieszcząca się w Bytomiu specjalizuje się w sprzedaży oraz naprawach kompresorów, a także osuszaczy adsorpcyjnych i ziębniczych. Proponujemy profesjonalny serwis sprężarek śrubowych, tłokowych oraz łopatkowych wszystkich marek obecnych na rynku polskim. Gwarantujemy fachową i terminową obsługę.

Kompresor-Tech s.c.
Kontakt z firmą:
Siemianowicka 107B, 41-902 Bytom, dolnośląskie
Tel.: (32) 280 35 54
http://www.kompresor-tech.pl
mapa
granulator do pelletu

Jeśli poszukujesz najdoskonalszych na rynku maszyn i urządzeń produkcyjnych, skontaktuj się z firmą Biomachines. Granulator do pelletu to urządzenie służące do przekształcania materiału sypkiego w granulat, przeznaczony do rozpuszczania w wodzie. W ofercie również brykieciarki, przesiewacze i wiele innych urządzeń do tworzenia linii produkcyjnych pelletu i brykietu.

Bio Machines Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Saperów 201, 85-542 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (51) 744 50 52
http://www.biomachines.com.pl
mapa
Zegarki Atlantic

Wieloletnie doświadczenie dostarczyło nam stałych, usatysfakcjonowanych naszą pracą Klientów, którzy dokonują zakupów online oraz stacjonarnie. Zapraszamy do naszego sklepu. W szerokim wachlarzu naszych produktów znajdą Państwo akcesoria najwyższej jakości światowych marek, wyróżniające się designem oraz rozsądną ceną. Mamy przyjemność zaproponować Państwu niezawodne zegarki Atlantic. Zapraszamy do naszych butików i sklepu internetowego!

Sklep internetowy e-zegarki.pl
Kontakt z firmą:
Roździeńskiego 11, 41-308 Dąbrowa Górnicza, śląskie
Tel.: (32) 268 64 04
http://www.e-zegarki.pl
mapa
Kasy fiskalne

Posiadanie tego urządzenia jest podstawą prowadzenia własnej działalności usługowej i handlowej. Kasy fiskalne pozwalają na wydawanie paragonów klientom. W naszej ofercie znajdziesz ich bogaty wybór - począwszy od małych aż po systemowe. Dodatkowo znajdziesz u nas także ich mobilne wersje, dzięki czemu możliwa będzie sprzedaż poza terenem sklepu lub biura.

Posnet Polska S.A.
Kontakt z firmą:
Municypalna 33, 02-281 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 868 68 88
http://www.posnet.com.pl
mapa
System obiegu faktur

Dzięki naszej usłudze nie będziesz potrzebował recepcjonistki, wszystkie sprawy sekretariatu załatwisz w jednym miejscu online. Wśród naszych usług znajduje się również system obiegu faktur, generowania raportów, a także delegowanie pracowników. Zarządzanie własną firmą nie mogło być jeszcze prostsze.

EBI System Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kochanowskiego 8A/21, 01-864 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (73) 580 08 00
http://ebi24.pl
mapa
mieszalnia pasz

Jako ceniony w branży producent specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych technologii dedykowanych rolnictwu. Oferowana przez nas mieszalnia pasz jest w pełni zautomatyzowana i dzięki swej precyzji umożliwia ważenie makro- i mikroskładników. W ciągu godziny jest w stanie przerobić od 1 do 20 ton. Zastosowane w urządzeniu rozwiązania pozwalają maksymalnie zoptymalizować proces produkcyjny i zwiększyć zyski firmy.

Agremo Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Parkowa 7, 49-318 Skarbimierz Osiedle, opolskie
Tel.: (77) 416 26 83
http://agremo.pl
mapa
oprogramowanie Autodesk

Świadczymy profesjonalne usługi, w których skład wchodzi zapewnienie wsparcia technicznego inżynierom. Jednym z nich jest oprogramowanie, ułatwiające przetwarzanie danych i informacji. Autodesk Vault współpracuje z aplikacjami, umożliwiającymi m.in. proste wyszukiwanie informacji o realizowanym projekcie oraz nadzorowanie wprowadzanych zmian.

Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k.
Kontakt z firmą:
Rzemieślnicza 1 /607-608, 30-363 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 252 06 00
http://sklep.mat.net.pl
mapa
Uszczelki gumowe

Zapraszamy na stronę internetową firmy Vermet. Posiadamy szeroką ofertę uszczelek, która obejmuje również uszczelki gumowe. Poza tym znajdą Państwo u nas także podkładki plastikowe oraz inne wyroby z tworzyw sztucznych. U nas zamówisz wysokiej jakości uszczelnienia gumowe. Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami.

PHPU VERMET
Kontakt z firmą:
Wałowa 26, 39-310 Radomyśl Wielki, podkarpackie
Tel.: (14) 681 01 91
http://www.vermet.com.pl
mapa
tusze lexmark

Nasz sklep w swoim asortymencie posiada wybór wysokiej jakości akcesoriów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy między innymi szybkoschnące tusze Lexmark, czarne i kolorowe, przeznaczone do sprzętu domowego, jak i biurowego. Na stronie każdego produktu wymieniono urządzenia, z jakimi jest kompatybilny.

Mak sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kozacka 3, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (56) 660 78 09
http://mak24h.pl
mapa
pamięci RAM do laptopów

Nasza firma oprócz komputerów, drukarek i monitorów, prowadzi także sprzedaż pamięci RAM do laptopów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niezbędne komponenty do Twojego urządzenia w wyjątkowo niskiej cenie. Są to produkty poleasingowe, których wydajność i jakość nie różni się niczym od oryginałów.

Delkom Group Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, śląskie
Tel.: (32) 270 24 15
http://slaskiecentrumkomputerowe.pl
mapa
Wiatromierze

Specjalnością Zakładu Elektroniki i Automatyki Przemysłowej A-STER jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości systemów, służących do pomiaru warunków środowiskowych, a także umożliwiających sterowanie ruchem drogowym. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi wysokiej jakości wiatromierze, które świetnie sprawdzają się w automatycznych stacjach telemetrycznych oraz w systemach ochrony obiektów wrażliwych. Urządzenie dokonuje ciągłych pomiarów prędkości i kierunku podmuchów, zapewniając najlepsze informacje pogodowe.

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Kontakt z firmą:
Blokowa 3, 31-752 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 680 13 30
http://a-ster.pl
mapa
Roboty przemysłowe

Oferujemy rozwiązania umożliwiające usprawnienie przygotowania towarów do transportu. Nowoczesne roboty przemysłowe sprawdzają się podczas paletyzacji produktów, niezależnie od ich wagi czy rozmiarów. Indywidualne dopasowanie do specyfiki konkretnej linii produkcyjnej sprawia, że działają precyzyjnie, płynnie i bezawaryjnie.

Enzym Celina Choynowska
Kontakt z firmą:
Główna 1A, 95-081 Dłutów, łódzkie
Tel.: (44) 634 02 19
http://erobot.com.pl
mapa
Szafki basenowe

Wyposażenie pływalni to kwestia wymagająca dobrego planu i przemyślanego wyboru dostawców. Wiemy o tym dobrze, gdyż od wielu lat wyposażamy baseny w szafki basenowe, zamki i wiele innych. Szafki basenowe naszej produkcji są trwałe na uszkodzenia mechaniczne i na wilgotne warunki panujące w szatniach.

TT Soft Sp. z.o.o
Kontakt z firmą:
Przemysłowa 9A, 35-105 Rzeszów, podkarpackie
Tel.: (17) 785 05 04
http://ttsoft.pl
mapa
Recykling palet

Korzystając z naszej oferty nie musisz obawiać się ani wysokich kosztów, ani też konieczności godzenia się na kompromis. Przedsiębiorstwo proponuje kompleksowy recykling palet drewnianych, który pozwoli błyskawicznie pozbyć się zużytych i uszkodzonych elementów, które nie mogą już zostać użyte przy organizacji transportu.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z firmą:
ul. Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska, woj. wielkopolskie
Tel.: (61) 812 62 54
http://www.presseko.pl
mapa
Doładowanie NC+

Wśród różnych usług oferujemy doładowanie NC+ Start na 12 miesięcy. Jest to pakiet, za który płaci się jednorazowo, bez comiesięcznych rachunków i abonamentu. Przez pierwszy miesiąc dostępny jest w wersji COMFORT zawierającej ponad 100 kanałów. Taka usługa dostępna jest na dekoderach PACE, X8, ITI 2850, module N, module NC+, ADB5800S oraz ADB 5800SX.

P.H.U. Kom-Sat
Kontakt z firmą:
Stary Rynek 1, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel.: (60) 268 06 35
http://www.kom-sat.pl
mapa
Cięcie laserem Katowice

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na temat świadczonych przez nas usług z zakresu obróbki CNC blach, profili oraz rur. Nasza oferta na cięcie laserem skierowana jest do kontrahentów z Katowic oraz okolicy. Posiadamy plotery doskonale sprawdzające się w obróbce stali i podczas wykonywania z niej wielu identycznych elementów.

P.H.U.P "DAJANO" JACEK NOGAJ
Kontakt z firmą:
Ogrodowa 71 A, 62-860 Opatówek, wielkopolskie
Tel.: (78) 389 74 59
http://www.speedlaser.pl
mapa
Terminale dla instytucji publicznych

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla różnego rodzaju placówek. Oferta firmy to między innymi terminale dla instytucji publicznych. Za ich pomocą można w wygodny i bezpieczny sposób dokonać płatności za różnego rodzaju usługi urzędowe.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Kontakt z firmą:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 882 24 60
http://www.systemypubliczne.pl
mapa
Osuszacze ziębnicze

Aby skutecznie osuszyć powietrze na danej powierzchni należy przede wszystkim wziąć pod uwagę fakt tego, aby nie powodować tym samym start w obecnym tlenie. Jednakże, wyodrębnienie z otoczenia wyłącznie elementów wody nie należy do zadań prostych. W tej sytuacji z pomocą przychodzi marka Vervo wraz ze swoim katalogiem osuszaczy ziębniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na łamach której znajdziecie Państwo wszelkie dane związane ze specyfikacjami technicznymi. Zachęcamy do konsultacji.

Vervo Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Duńska 1, 91-204 Łódź, łódzkie
Tel.: (42) 252 55 55
http://vervo.pl
mapa
Hi-Fi Warszawa

Odpowiednie nagłośnienie w Twoim domu pozwoli Ci zapewnić sobie i swoim najbliższym niezapomniane doznania, porównywalne do tych w kinie czy też na koncercie. Oferujemy sprzęt audio i Hi-Fi. Znajdziesz tutaj m.in. gramofony, kolumny głośnikowe, a także kina domowe. Nasz sklep mieści się w Warszawie.

Atmosfera Dźwięku
Kontakt z firmą:
Tomcia Palucha 37/U3, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (79) 212 31 24
http://atmosferadzwieku.com
mapa
Materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych

W ofercie sklepu internetowego dostępne są różnego rodzaju materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych. W asortymencie znaleźć można tanie tonery i tusze, a także taśmy i folie. Oprócz produktów oryginalnych najlepszych marek firma oferuje również tzw. zamienniki, które umożliwiają znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych każdego urządzenia drukującego.

EcoTonery.pl
Kontakt z firmą:
Baranauskasa 4/6, 81-577 Gdynia, pomorskie
Tel.: (60) 617 58 32
http://www.ecotonery.pl
mapa
Toczenie cnc

Jeśli szukasz rzetelnej firmy świadczącej usługi z zakresu mechaniki maszyn, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Jedną z naszych głównych specjalności jest toczenie cnc i frezowanie. Pierwsza czynność polega na stworzeniu elementów w kształcie brył obrotowych. Korzystamy ze sprzętu m.in. marki Famot.

Sporol s.c.
Kontakt z firmą:
Spacerowa 20, 83-020 Koszwały, pomorskie
Tel.: (58) 520 15 88
http://www.sporol.pl
mapa
producent barwników

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty obejmującej artykuły i usługi związane z kolorowaniem. Jako producent barwników przedstawiamy Państwu koncentraty, dodatki procesowe oraz usługi napełniania, modyfikowania oraz nadawania koloru. Mamy w naszej ofercie bardzo duży wybór kolorów pigmentów.

Grancolor Micghał Chabior
Kontakt z firmą:
Piotrawin 12A, 21-002 Piotrawin, lubelskie
Tel.: (51) 128 62 32
http://grancolor.pl
mapa
dyski SSD

Oferujemy akcesoria napędowe do komputerów przemysłowych. Dostępne w asortymencie dyski SSD nie tylko przyspieszają działanie sprzętu, ale gwarantują też bezpieczeństwo i integralność danych. Specjalna konstrukcja minimalizuje ryzyko utraty kluczowych informacji. Elementy są odporne na wstrząsy i upadki, zużywają również mało energii.

CSI S.A
Kontakt z firmą:
Sosnowiecka 89, 31-345 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 390 61 80
http://csi.pl
mapa
producent elementów wentylacyjnych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Oferujemy sprawną i profesjonalną realizację zamówień. Jako ceniony wśród klientów producent elementów wentylacyjnych, zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenie. Już dziś zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

PPHU DEMA Dariusz Dębski
Kontakt z firmą:
Katowicka 254, 05-830 Nadarzyn, mazowieckie
Tel.: (66) 077 55 71
http://demaklima.pl
mapa
Nadruk fleksograficzny

Szukasz wytrzymałych i ekologicznych foliówek do swojego sklepu? Sprawdź nasze ekologiczne torby reklamowe, na których wykonamy dla Ciebie dowolny nadruk fleksograficzny. Nasze opakowania foliowe LDPR i HDPE dostępne są w różnych rozmiarach oraz posiadają zróżnicowaną wytrzymałość wagową, dlatego inne modele będą odpowiednie do zapakowania produktów spożywczych, a inne do kosmetyków.

Royalpack, Tatar Sp. j.
Kontakt z firmą:
Aleja Brzozowa 2A, 66-008 Świdnica, lubuskie
Tel.: (53) 474 74 00
http://royalpack.com.pl
mapa
instalacje pv

Technologia przez lata poszła bardzo do przodu i dziś tak naprawdę każdy z nas sam dla siebie może już wytwarzać energię elektryczną. Specjalnie zaprojektowane przez naszą firmę instalacje PV służą właśnie do tego. Montaż paneli fotowoltaicznych w miejscu, o które Państwo poprosicie, zawsze wiąże się najpierw z naszą dokładną analizą, a następnie indywidualnym, dostosowanych do Państwa potrzeb sposobem ich aktywacji. Na pozór wysoka cena bardzo szybko będzie się zaś zwracać, bo przecież wszystko to, za co do tej pory płaciłeś, tu będziesz miał za darmo.

Green Tech sp z.o.o.
Kontakt z firmą:
Niedźwiedź 180, 34-735 Niedźwiedź, małopolskie
Tel.: (53) 183 15 55
http://green-tech.com.pl
mapa
nadstany magazynowe

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów i komponentów wykorzystywanych w różnych obszarach. Nasze nadstany magazynowe pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy między innymi komponenty aktywne, a ponadto także części do maszyn i kable.

Green Stock
Kontakt z firmą:
Pistacjowa 16, 86-005 Zielonka, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 028 41 26
http://green-stock.pl
mapa
Wysokiej jakości odlewanie kokilowe

Wykonywane przez nas odlewanie kokilowe to rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest uzyskiwanie precyzyjnie stworzonych elementów, akcesoriów. Przygotowane przez nas zostaną dowolne formy, kształty czy wielkości akcesoriów, jakie mamy dla Państwa wykonać, zgodnie z wcześniej ustalonymi przez Was projektami. Działamy dzięki wykorzystaniu nowoczesnego technologicznie sprzętu. Nasz park maszynowy pozwala na szybkie i dokładne realizowanie zleceń. Zajmujemy się elementami z metali niezależnych oraz aluminium.

Crown Center Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Równa 6, 85-846 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (52) 323 38 00
http://www.crowncenter.pl
mapa
© www.studio501.pl