Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi informatyczne i internetowe

odciąg spalin

Przedstawiamy odciąg spalin opracowany przez firmę BOFA - światowego lidera w produkcji systemów filtrujących. Wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia emitują substancje szkodliwe dla człowieka, wymagane są odpowiednie rozwiązania technologiczne. Polecamy filtry usuwające z otoczenia zapachy, opiłki, pyły i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki tym produktom praca w otoczeniu maszyn staje się zdecydowanie przyjemniejsza i bezpieczniejsza. W ofercie systemy dla punktów obróbki laserowej, laboratoriów, gabinetów stomatologicznych itp.

BOFA Systemy filtrujące
Kontakt z firmą:
Bogatki 10A, 02-837 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 426 88 67
http://www.filtrybofa.com
mapa
Uzdatnianie wody pitnej

Naszą misją jest zadbanie o zdrowie Klientów, w związku z czym w naszej ofercie znalazły się rozwiązania, które pozwolą każdego dnia korzystać z dobrodziejstw natury. Specjalnością firmy jest przygotowywanie oraz uzdatnianie wody pitnej. W naszym asortymencie znajdziecie produkowane przez nas urządzenia, które pomogą Wam we własnym domu zadbać o jakość spożywanych napojów. Świadczymy także usługi z zakresu tworzenia konceptów oraz instalacji systemów pozwalających na oczyszczanie cieczy kranowej.

Watersystem
Kontakt z firmą:
Trakt Brzeski 167 Zakręt, 05-077 Wesoła, mazowieckie
Tel.: (22) 795 77 93
http://www.watersystem.com.pl
mapa
Taśma klejąca

Taśma klejąca to pozornie drobnostka i rzecz, która nie musi wyróżniać się specjalną charakterystyką. Profesjonaliści wiedzą jednak doskonale, że od wytrzymałości i jakości taśmy może zależeć wiele. Dostępne w sklepie PatoPak produkty spełniają największe wymagania i sprawiają, że ich użycie łączy się z pewnością i trwałością.

PPHU PATO PAK WOJCIECH PIĘTA
Kontakt z firmą:
Łagiewnicka 85, 91-855 Łódź, łódzkie
Tel.: (51) 005 15 55
http://patopak.com.pl
mapa
Zegarki Atlantic

Wieloletnie doświadczenie dostarczyło nam stałych, usatysfakcjonowanych naszą pracą Klientów, którzy dokonują zakupów online oraz stacjonarnie. Zapraszamy do naszego sklepu. W szerokim wachlarzu naszych produktów znajdą Państwo akcesoria najwyższej jakości światowych marek, wyróżniające się designem oraz rozsądną ceną. Mamy przyjemność zaproponować Państwu niezawodne zegarki Atlantic. Zapraszamy do naszych butików i sklepu internetowego!

Sklep internetowy e-zegarki.pl
Kontakt z firmą:
Roździeńskiego 11, 41-308 Dąbrowa Górnicza, śląskie
Tel.: (32) 268 64 04
http://www.e-zegarki.pl
mapa
Kasy fiskalne

Posiadanie tego urządzenia jest podstawą prowadzenia własnej działalności usługowej i handlowej. Kasy fiskalne pozwalają na wydawanie paragonów klientom. W naszej ofercie znajdziesz ich bogaty wybór - począwszy od małych aż po systemowe. Dodatkowo znajdziesz u nas także ich mobilne wersje, dzięki czemu możliwa będzie sprzedaż poza terenem sklepu lub biura.

Posnet Polska S.A.
Kontakt z firmą:
Municypalna 33, 02-281 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 868 68 88
http://www.posnet.com.pl
mapa
System obiegu faktur

Dzięki naszej usłudze nie będziesz potrzebował recepcjonistki, wszystkie sprawy sekretariatu załatwisz w jednym miejscu online. Wśród naszych usług znajduje się również system obiegu faktur, generowania raportów, a także delegowanie pracowników. Zarządzanie własną firmą nie mogło być jeszcze prostsze.

EBI System Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kochanowskiego 8A/21, 01-864 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (73) 580 08 00
http://ebi24.pl
mapa
mieszalnia pasz

Jako ceniony w branży producent specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych technologii dedykowanych rolnictwu. Oferowana przez nas mieszalnia pasz jest w pełni zautomatyzowana i dzięki swej precyzji umożliwia ważenie makro- i mikroskładników. W ciągu godziny jest w stanie przerobić od 1 do 20 ton. Zastosowane w urządzeniu rozwiązania pozwalają maksymalnie zoptymalizować proces produkcyjny i zwiększyć zyski firmy.

Agremo Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Parkowa 7, 49-318 Skarbimierz Osiedle, opolskie
Tel.: (77) 416 26 83
http://agremo.pl
mapa
oprogramowanie Autodesk

Świadczymy profesjonalne usługi, w których skład wchodzi zapewnienie wsparcia technicznego inżynierom. Jednym z nich jest oprogramowanie, ułatwiające przetwarzanie danych i informacji. Autodesk Vault współpracuje z aplikacjami, umożliwiającymi m.in. proste wyszukiwanie informacji o realizowanym projekcie oraz nadzorowanie wprowadzanych zmian.

MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Rzemieślnicza 1 /607-608, 30-363 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 252 06 00
http://sklep.mat.net.pl
mapa
tusze lexmark

Nasz sklep w swoim asortymencie posiada wybór wysokiej jakości akcesoriów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferujemy między innymi szybkoschnące tusze Lexmark, czarne i kolorowe, przeznaczone do sprzętu domowego, jak i biurowego. Na stronie każdego produktu wymieniono urządzenia, z jakimi jest kompatybilny.

Mak sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kozacka 3, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (56) 660 78 09
http://mak24h.pl
mapa
Wiatromierze

Specjalnością Zakładu Elektroniki i Automatyki Przemysłowej A-STER jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości systemów, służących do pomiaru warunków środowiskowych, a także umożliwiających sterowanie ruchem drogowym. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi wysokiej jakości wiatromierze, które świetnie sprawdzają się w automatycznych stacjach telemetrycznych oraz w systemach ochrony obiektów wrażliwych. Urządzenie dokonuje ciągłych pomiarów prędkości i kierunku podmuchów, zapewniając najlepsze informacje pogodowe.

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Kontakt z firmą:
Blokowa 3, 31-752 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 680 13 30
http://a-ster.pl
mapa
Recykling palet

Korzystając z naszej oferty nie musisz obawiać się ani wysokich kosztów, ani też konieczności godzenia się na kompromis. Przedsiębiorstwo proponuje kompleksowy recykling palet drewnianych, który pozwoli błyskawicznie pozbyć się zużytych i uszkodzonych elementów, które nie mogą już zostać użyte przy organizacji transportu.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z firmą:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska, wielkopolskie
Tel.: (61) 812 62 54
http://www.presseko.pl
mapa
Doładowanie NC+

Wśród różnych usług oferujemy doładowanie NC+ Start na 12 miesięcy. Jest to pakiet, za który płaci się jednorazowo, bez comiesięcznych rachunków i abonamentu. Przez pierwszy miesiąc dostępny jest w wersji COMFORT zawierającej ponad 100 kanałów. Taka usługa dostępna jest na dekoderach PACE, X8, ITI 2850, module N, module NC+, ADB5800S oraz ADB 5800SX.

P.H.U. Kom-Sat
Kontakt z firmą:
Stary Rynek 1, 42-400 Zawiercie, śląskie
Tel.: (60) 268 06 35
http://www.kom-sat.pl
mapa
Terminale dla instytucji publicznych

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla różnego rodzaju placówek. Oferta firmy to między innymi terminale dla instytucji publicznych. Za ich pomocą można w wygodny i bezpieczny sposób dokonać płatności za różnego rodzaju usługi urzędowe.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Kontakt z firmą:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 882 24 60
http://systemypubliczne.pl
mapa
Toczenie cnc

Jeśli szukasz rzetelnej firmy świadczącej usługi z zakresu mechaniki maszyn, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Jedną z naszych głównych specjalności jest toczenie cnc i frezowanie. Pierwsza czynność polega na stworzeniu elementów w kształcie brył obrotowych. Korzystamy ze sprzętu m.in. marki Famot.

Sporol s.c.
Kontakt z firmą:
Spacerowa 20, 83-020 Koszwały, pomorskie
Tel.: (58) 520 15 88
http://www.sporol.pl
mapa
producent barwników

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty obejmującej artykuły i usługi związane z kolorowaniem. Jako producent barwników przedstawiamy Państwu koncentraty, dodatki procesowe oraz usługi napełniania, modyfikowania oraz nadawania koloru. Mamy w naszej ofercie bardzo duży wybór kolorów pigmentów.

Grancolor Micghał Chabior
Kontakt z firmą:
Piotrawin 12A, 21-002 Piotrawin, lubelskie
Tel.: (51) 128 62 32
http://grancolor.pl
mapa
przenośniki łańcuchowe

Za pomocą naszych urządzeń bez trudu przewieziesz pojedyncze przedmioty jak i całe zespoły ładunków. Przenośniki łańcuchowe i paletowe są niezbędne w miejscach, gdzie ma się do czynienia z transportem wielkogabarytowym lub o znacznym ciężarze. Maszyny kupione w Dagar są solidne, wytrzymałe i odporne na zniszczenia mechaniczne.

DAGAR Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Malinowa 60, 44-217 Rybnik, śląskie
Tel.: (32) 700 35 52
http://www.dagar.eu
mapa
aerożel

Doskonały współczynnik przewodzenia ciepła sprawia, że Aerożel z powodzeniem stosowany jest zarówno w budownictwie, jak i kosmonautyce. Jego odpowiednia struktura oraz waga pozwalają wprowadzić ten materiał do wielu konstrukcji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji tego typu tworzyw izolacyjnych. Również hydrofobowość jest bardzo istotnym atutem tego materiału - dzięki temu, iż nie wchłania on wody, nie zwiększa również swojej wagi oraz nie zmienia struktury. Przez wiele lat może więc skutecznie służyć danej konstrukcji.

IZOMAT Andrzej Mickiewicz
Kontakt z firmą:
Staszica 14, 89-300 Wyrzysk, wielkopolskie
Tel.: (67) 286 72 74
http://izomat.net
mapa
Komputer All in One

Chciałbyś kupić tradycyjny komputer All in One dobrej marki w niskiej cenie? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową, gdzie znajdziesz najnowsze modele komputerów stacjonarnych i laptopów. Urządzenia te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne oraz podzespoły. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Świat Laptopów.PL
Kontakt z firmą:
Chorzowska 1, 41-902 Bytom, śląskie
Tel.: (32) 307 85 85
http://swiat-laptopow.pl
mapa
Elementy automatyki przemysłowej

STAREK jest jednym z wiodących sklepów internetowych, który w swoje ofercie posiada liczne akcesoria i sprzęt CNC, w którym nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania. Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo także inne liczne elementy automatyki przemysłowej. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy przybliżą Państwu naszą ofertę.

FHU STAREK Wojciech Starek
Kontakt z firmą:
Boczna 19, 42-456 Chruszczobród, śląskie
Tel.: (60) 847 45 68
http://sklep.akcesoria-cnc.pl
mapa
Platforma programistyczna

Nasze rozwiązanie umożliwia automatyzację procesów biznesowych. Platforma programistyczna pomaga wdrożyć narzędzia informatyczne do Twojego biznesu. Zaprojektuj aplikację, dzięki której zoptymalizujesz takie procesy, jak operacje księgowe, procesowanie faktur lub uporządkujesz pliki i arkusze kalkulacyjne.

nAxiom Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, podkarpackie
Tel.: (17) 859 68 29
http://naxiom.com
mapa
Kleje poliuretanowe

Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do branży przemysłowej, jak i osób prywatnych. Proponujemy Państwu profesjonalne kleje poliuretanowe, które cechują się bardzo dobrą przyczepnością do takich materiałów, jak drewno, metal, styropian czy tworzywa sztuczne. Posiadamy preparaty jedno- oraz dwuskładnikowe.

Grupa MCC sp. z o. o.
Kontakt z firmą:
Omulewska 27, 04-128 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 611 67 67
http://elektronika.mcc.pl
mapa
Audyt informatyczny

Firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu IT. Można tutaj zamówić audyt informatyczny, który pozwoli na przeprowadzenie inwentaryzacji sprzętu używanego w przedsiębiorstwie, takiego jak serwery, komputery i urządzenia peryferyjne. Oceni też jakość i wydajność funkcjonowania oprogramowania oraz jego legalność. Procedura służy wskazaniu zagrożeń i słabych punktów systemu oraz zaproponowaniu metod ich naprawienia. Usługa usprawnia pracę w przedsiębiorstwie i pozwala w sposób bezpieczny korzystać z danych.

smartCOM Przemysław Purgał
Kontakt z firmą:
Kluczborska 17/1a, 31-271 Kraków, małopolskie
Tel.: (66) 309 44 21
http://smartcomit.pl
mapa
Naprawa iPhone

Możemy pomóc Ci przywrócić sprawność Twojego urządzenia marki Apple. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest nastawiony na zagwarantowanie jak najdłuższego, bezawaryjnego okresu sprawności sprzętu. Naprawa iPhone jest poprzedzona szczegółową diagnozą, dzięki której możemy stwierdzić główne przyczyny zniszczeń bądź uszkodzeń. Podejmujemy się również działań w obszarze zalanych urządzeń. Zapewniamy w naszym warszawskim biurze profesjonalne podejście oraz ekspresowe działanie. Już nawet po godzinie urządzenie może być gotowe do odbioru!

Ver-Tel Dzięgiel Spółka Jawna
Kontakt z firmą:
Chełmińska 24, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (60) 478 52 22
http://ver-tel.pl
mapa
produkcja urządzeń

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn elektronicznych. Wiemy, że produkcja urządzeń wymaga odpowiednich przygotowań oraz narzędzi. W dbałości o komfort naszych klientów zadbaliśmy o profesjonalny asortyment sprzętów, m.in.: do montażu, lutowania, ręcznej obróbki materiałów czy oprogramowania.

Ergomatic Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Nad Drwiną 10/b2, 30-741 Kraków, małopolskie
Tel.: (12) 444 79 93
http://www.ergomatic.pl
mapa
Kasy fiskalne online

Zastanawiasz się, gdzie możesz zakupić kompleksowe i nowoczesne kasy fiskalne online? Jesteś w idealnym miejscu. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele przydatnych urządzeń, które z pewnością sprawdzą się w prowadzonych przez Ciebie przedsiębiorstwie. A wszystko to w sposób w pełni wirtualny.

"Lexmak" Krzysztof Florczak
Kontakt z firmą:
Szczecińska 61/67, 91-222 Łódź, łódzkie
Tel.: (53) 553 96 25
http://kasyfiskalnelodz.pl
mapa
Śruby do kosiarki

W naszym przedsiębiorstwie zajmujemy się nie tylko sprzedażą kompleksowego sprzętu oraz akcesoriów przydatnych w gospodarstwie domowym, ale również dostarczaniem kompleksowych usług. Znajdziesz w naszej ofercie między innymi śruby do kosiarki o różnych średnicach, długościach i rozmiarach dopasowanych do popularnych modeli.

bijaki24.pl
Kontakt z firmą:
Kołobrzeska 16, 62-200 Jankówko, wielkopolskie
Tel.: (50) 114 38 90
http://bijaki24.pl
mapa
Telefon przemysłowy

Telefon przemysłowy to specjalny rodzaj telefonu przystosowany do użytkowania w miejscach o bardziej ekstremalnych warunkach. Zazwyczaj są to telefony wytrzymałe na wstrząsy, wilgoć, pył oraz temperatury. Charakteryzują się prostą budową, dużymi i wygodnymi przyciskami oraz czytelnym ekranem. Ich zastosowanie można znaleźć w różnych branżach, takich jak przemysł chemiczny, energetyczny, rafineryjny czy górniczy. Telefony przemysłowe umożliwiają szybkie i niezawodne komunikowanie się między pracownikami, co przekłada się na efektywność pracy oraz bezpieczeństwo personelu.

SignalTech Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Turystyczna 1, 43-155 Bieruń, śląskie
Tel.: (32) 441 71 24
http://www.signaltech.pl
mapa
Prefabrykacja szaf sterowniczych

Specjalnością firmy naszej firmy jest m.in. prefabrykacja szaf sterowniczych, do czego wykorzystujemy zarówno wiedzę wykwalifikowanych pracowników, jak również nowoczesne narzędzia. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę i dostosować zakres działań do Waszych indywidualnych potrzeb - wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby.

PS&MS Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kopalniana 9, 59-100 Polkowice, dolnośląskie
Tel.: (76) 724 09 93
http://psams.pl
mapa
Zgrzewanie metali

Zgrzewanie metali to precyzyjny proces, który wymaga prawdziwej precyzji i doświadczenia. Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy sprostają najbardziej wymagającym zleceniom, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma posiada nowoczesny sprzęt do zgrzewania oraz wysoko wykwalifikowany personel, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od skomplikowania projektu, z pasją podchodzimy do każdego zadania, zawsze dążąc do perfekcji. Wybierz naszą firmę, jeśli chcesz, aby Twoje zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, na czas i z dbałością o każdy szczegół. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Bacia Robert Gold Plating
Kontakt z firmą:
Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, śląskie
Tel.: (50) 180 84 05
http://www.goldcnc.pl
mapa
Koła pasowe

Firmy produkujące elementy złączne, koła pasowe, śruby i nakrętki znajdziesz w bogatej ofercie katalogu firm dostępnego na naszej stronie internetowej. Z pewnością nasza oferta zaskoczy Cię różnorodnością polecanych firm. Zapoznaj się z naszą propozycją. Tylko u nas nabędziesz solidne, profesjonalne, godne zaufania firmy produkujące elementy złączne i koła pasowe. Zapraszamy!

Naabaahi Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice, śląskie
Tel.: (32) 412 30 31
http://czescimaszyn24.pl
mapa
trasa kablowa baks

Odkryj nową jakość w sektorze kablowym z naszą firmą! Oferujemy profesjonalną instalację i obsługę trasy kablowej Baks. Nasi doświadczeni specjaliści gwarantują wysokiej jakości usługi, przynoszące Ci bezpieczeństwo i komfort pracy. Skorzystaj z naszych produktów i usług, aby rozwijać swoje przedsiębiorstwo bez obaw o stabilność infrastruktury kablowej. Dodatkowo, nasze atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do klienta, sprawiają, że nasza oferta jest nie do odrzucenia. Wybierz naszą firmę i dowiedz się, jak prosta i efektywna może być obsługa trasy kablowej Baks!

Baks Kazimierz Sielski
Kontakt z firmą:
Jagodne 5, 05-480 Karczew, mazowieckie
Tel.: (22) 710 81 00
http://katalog.baks.com.pl
mapa
Obróbka plastyczna stali

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych czy skomplikowanych. Od lat specjalizujemy się w usługach takich jak obróbka plastycznej stali, a nasza wiedza, doświadczenie oraz innowacyjne technologie pozwolą sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom. Działamy z prędkością, precyzją i pasją, zdając sobie sprawę, że w ten sposób pomagamy naszym klientom tworzyć niezwykle precyzyjne, solidne i dobrej jakości produkty. Dajcie nam możliwość pokażcie, na co nas stać - to przyniesie korzyści zarówno Wam jak i Waszym odbiorcom. Sprawdźcie naszą ofertę i nie pozostawcie pola do popisu konkurencji.

TEKNOMET Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Zakładowa 6, 43-440 Goleszów, śląskie
Tel.: (33) 855 53 33
http://teknomet.pl
mapa
Wymiennik ciepła freon-woda

Efektywna i energooszczędna instalacja wentylacyjna to kluczowa kwestia, zarówno w przypadku obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych budynków. Wymiennik ciepła freon-woda to odpowiedź na oczekiwania klientów chcących ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Co ważne, system może zostać dołączony do już istniejącej instalacji.

Art-Klima Bieńkowski Sroczyński Sp.J.
Kontakt z firmą:
Kasprzaka 25A, 01-224 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 243 52 47
http://art-klima.pl
mapa
© www.studio501.pl