Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi dla odbiorców prywatnych

Systemy nawadniające dla ogrodu i trawników

Każdorazowo dopasowywany jest zakładany system do rozmieszczenia poszczególnych elementów ogrodu tak, by wykorzystanie wody było jak najbardziej ekonomiczne, a jej zużycie jak najmniejsze. Automatyczne systemy nawadniające to już nie luksus, na jaki stać nielicznych. To rozwiązanie dające się stosować na różnych przestrzeniach i do różnego typu nasadzeń. Ogród, podlewający się sam to nie tylko ogromne ułatwienie, ale i zapewnienie rześkiej mgiełki we własnym ogrodzie.

BONITA sp.j.
Kontakt z firmą:
ul. Stary Rynek 76, 61-772 Poznań, woj. Wielkopolskie
Tel.: (61) 853 18 02
http://www.sklepnawadnianie.pl
mapa
Organizacja ślubu i wesela

Zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela to zajęcie bardzo odpowiedzialne i niesamowicie stresujące. Na szczęście moja organizacja ślubu i wesela została zlecona firmie http://perfectday.pl/ która stanęła na wysokości zadania. Serdecznie polecam Wam tą firmę bo są profesjonalistami w każdym calu.

Perfect Day Wedding Planners
Kontakt z firmą:
Pruszkowska 29A lok. 172, 02-119 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 364 83 07
http://perfectday.pl
mapa
Uzdatnianie wody - www.krevox.com

Przedsiębiorstwo Krevox specjalizujące się w oczyszczaniu ścieków, osuszaniu osadów i uzdatnianiu wody pitnej poleca specjalne filtry, które mogą gościć w każdym domu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wytrącają one z cieczy krzemiany i węglany odpowiadające za twardość i powstawanie kamienia groźnego dla zdrowia.

Europejskie Centrum Ekologiczne
Kontakt z firmą:
ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa, woj. Mazowieckie
Tel.: (22) 756 52 20
http://www.krevox.com
mapa
Almaks P.H.U. - fotografia ślubna

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy chciałoby się utrwalić każdą najdrobniejszą chwilę. Nasza firma, zajmująca się fotografią ślubną w Poznaniu, z największą przyjemnością podejmie się tego zadania. Wykonujemy nie tylko profesjonalne, spersonalizowane sesje zdjęciowe, ale również wideofilmowanie.

Almaks P.H.U.
Kontakt z firmą:
ul. Racławicka 50/3, 60-151 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 867 92 66
http://www.almaks.com.pl
mapa
Fotograf ślubny : Studio Delfin

Studio Delfin proponuje najlepsze rozwiązania, z zakresu zatrzymania chwili w obrazie! Oferujemy zarówno zdjęcia, jak i film ślubny. Katowice to miasto, na terenie którego świadczymy swoje profesjonalne usługi. Zależy nam na uchwyceniu chwili i ukazaniu największych emocji. Przekonaj się sam! Odwiedź naszą stronę już dziś.

Studio Delfin
Kontakt z firmą:
Kołobrzeska 3, 40-718 Katowice, Śląskie
Tel.: (32) 202 10 69
http://studiodelfin.pl
mapa
Szkolenia makijaż permanentny

Cieszymy się opinią jednego z najlepszych salonów kosmetycznych w Rybniku. Dlatego warto nas odwiedzić i zadbać o swoją urodę! Wśród wielu świadczonych przez nas usług znaleźć można zabiegi kosmetyczne. Działalność naszą opisaliśmy dokładnie na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy. Zapraszamy również na nasze szkolenia z makijażu permanentnego.

Violetta Drożdż Linergistka
Kontakt z firmą:
Stroma 1, 44-200 Rybnik, śląskie
Tel.: (72) 886 62 83
http://www.makeupstyl.pl
mapa
Wypożyczalnia sukien ślubnych Łódź

Planujesz dzień, w którym staniesz przed ołtarzem i wypowiesz swojemu wybrankowi sakramentalne \"tak\"? Jeżeli tak, to koniecznie powinnaś zadbać o to, aby w tej jedynej w życiu chwili wyglądań wyjątkowo. Wypożyczalnia sukien ślubnych prowadzona przez Studio Mody w Łodzi umożliwi Ci dobór idealnej kreacji - takiej, w której będziesz wyglądała olśniewająco i która podkreśli Twój wyjątkowy charakter. U nas znajdują się stroje długie i krótkie, zwiewne i ciężkie - wszystko zależnie od Twoich preferencji.

Studio Mody Ślubnej Agnieszka Michalak
Kontakt z firmą:
Zachodnia 91, 90-402 Łódź, łódzkie
Tel.: (78) 443 59 66
http://sukniedoslubu.pl
mapa
© www.studio501.pl