Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi inne

zakład pogrzebowy Rybnik

Witaj w zakładzie pogrzebowym Orcus w Rybniku. Nasza firma kompleksowo zajmuje się transportem i przygotowaniem ciała do pochówku. Sprzedajemy trumny, urny i wieńce. Prowadzimy ceremonie w każdym obrządku, również świeckie. Organizujemy m.in. oprawę muzyczną, transport żałobników na miejsce uroczystości.

Zakład pogrzebowy Orcus
Kontakt z firmą:
Wodzisławska 11, 44-200 Rybnik, śląskie
Tel.: (60) 148 85 97
http://www.orcusrybnik.com
mapa
Zlewozmywak granitowy jednokomorowy

Firma Akryler oferuje zlewozmywaki 1 komorowe granitowe z korkami automatycznymi. Ten typ charakteryzuje się prostą formą, oszczędnością przestrzeni i łatwym montażem poprzez wpuszczanie w blat. Produkty sprzedawane przez naszą firmę są wykonane z dobrej jakości materiałów. Mają obszerne i praktyczne komory. W sklepie internetowy firmy czeka na Państwa szeroka oferta sprzętów i akcesoriów kuchennych. Nasza firma wyposaża również obiekty gastronomiczne. Oferujemy tylko towar prosto od polskiego producenta.

AleZlewy.pl
Kontakt z firmą:
Narutowicza 36, 64-100 Leszno, wielkopolskie
Tel.: (79) 105 83 49
http://alezlewy.pl
mapa
kalendarze adwentowe z czekoladkami

Czas oczekiwania na święta jest dla najmłodszych bardzo wymagający i co roku wystawia jego cierpliwość na próbę. Chcąc choć trochę ułatwić im zadanie, warto wybrać nasze kalendarze adwentowe dla dzieci. Dzięki nim będzie mogło obserwować jak każdy dzień przybliża je do upragnionych prezentów pod choinką. Każdego dnia będzie także miało okazję spróbować pysznej czekoladki z innym, atrakcyjnym wzorem. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów różniących się obrazkami, stanowiącymi motyw przewodni kalendarza.

Misericordia
Kontakt z firmą:
Słowackiego 60, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Tel.: (33) 822 05 79
http://misericordia.pl
mapa
Akcesoria do chrztu

Nasza firma zajmuje się dystrybucją artykułów religijnych. Można u nas nabyć płótna przedstawiające świętych i błogosławionych oraz postaci biblijne. Zachęcamy serdecznie do zainwestowania w pamiątki po naszym wielkim rodaku - Janie Pawle II. W naszej ofercie znaleźć można również inne dewocjonalia. Sklep internetowy udostępnia różańce, krzyże, wyroby ze srebra, będące uniwersalnymi prezentami na chrzest, komunię lub bierzmowanie. Polecamy także artykuły liturgiczne: świece, kropidła i stuły.

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł
Kontakt z firmą:
Bitwy Oliwskiej 33a, 80-339 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (69) 003 88 11
http://hurtpawel.pl
mapa
wyposażenie kościoła Wieliczka

Jako hurtownia zajmująca się dystrybucją wszelkiego rodzaju dewocjonaliów, mamy państwu do zaoferowania, między innymi, wyposażenie kościoła, trony pod monstrancje, figury, hostie i komunikanty. Oferowane przez nas produkty wpasują się zarówno w wystrój zabytkowych kościołów, jak i bardziej nowoczesnych przybytków.

Christ Spółka z o.o.
Kontakt z firmą:
Czarnochowice, 32-020 Wieliczka, małopolskie
Tel.: (12) 658 93 56
http://sklep.christ.pl
mapa
© www.studio501.pl