Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi inne

zakład pogrzebowy Rybnik

Witaj w zakładzie pogrzebowym Orcus w Rybniku. Nasza firma kompleksowo zajmuje się transportem i przygotowaniem ciała do pochówku. Sprzedajemy trumny, urny i wieńce. Prowadzimy ceremonie w każdym obrządku, również świeckie. Organizujemy m.in. oprawę muzyczną, transport żałobników na miejsce uroczystości.

Zakład pogrzebowy Orcus
Kontakt z firmą:
Wodzisławska 11, 44-200 Rybnik, śląskie
Tel.: (60) 148 85 97
http://www.orcusrybnik.com
mapa
Zlewozmywak granitowy jednokomorowy

Firma Akryler oferuje zlewozmywaki 1 komorowe granitowe z korkami automatycznymi. Ten typ charakteryzuje się prostą formą, oszczędnością przestrzeni i łatwym montażem poprzez wpuszczanie w blat. Produkty sprzedawane przez naszą firmę są wykonane z dobrej jakości materiałów. Mają obszerne i praktyczne komory. W sklepie internetowy firmy czeka na Państwa szeroka oferta sprzętów i akcesoriów kuchennych. Nasza firma wyposaża również obiekty gastronomiczne. Oferujemy tylko towar prosto od polskiego producenta.

AleZlewy.pl
Kontakt z firmą:
Narutowicza 36, 64-100 Leszno, wielkopolskie
Tel.: (79) 105 83 49
http://alezlewy.pl
mapa
Akcesoria do chrztu

Nasza firma zajmuje się dystrybucją artykułów religijnych. Można u nas nabyć płótna przedstawiające świętych i błogosławionych oraz postaci biblijne. Zachęcamy serdecznie do zainwestowania w pamiątki po naszym wielkim rodaku - Janie Pawle II. W naszej ofercie znaleźć można również inne dewocjonalia. Sklep internetowy udostępnia różańce, krzyże, wyroby ze srebra, będące uniwersalnymi prezentami na chrzest, komunię lub bierzmowanie. Polecamy także artykuły liturgiczne: świece, kropidła i stuły.

Hurtownia Książek i Dewocjonaliów św. Paweł
Kontakt z firmą:
Bitwy Oliwskiej 33a, 80-339 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (69) 003 88 11
http://hurtpawel.pl
mapa
wyposażenie kościoła Wieliczka

Jako hurtownia zajmująca się dystrybucją wszelkiego rodzaju dewocjonaliów, mamy państwu do zaoferowania, między innymi, wyposażenie kościoła, trony pod monstrancje, figury, hostie i komunikanty. Oferowane przez nas produkty wpasują się zarówno w wystrój zabytkowych kościołów, jak i bardziej nowoczesnych przybytków.

Christ Spółka z o.o.
Kontakt z firmą:
Czarnochowice, 32-020 Wieliczka, małopolskie
Tel.: (12) 658 93 56
http://sklep.christ.pl
mapa
© www.studio501.pl