Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi rachunkowe i prawnicze

Prawo spadkowe

Jedną z usług świadczonych przez adwokata jest prowadzenie i monitorowanie spraw spadkowych. Związane z nimi są rozmaite zależności - począwszy od konieczności przygotowania dokumentacji, odpowiednich wniosków, przez ich złożenie i zatwierdzenie, aż do objęcia pełną opieką całokształtu prowadzonego postępowania (także w charakterze obalenia testamentu, podważenia jego autentyczności, etc.). W warszawskiej kancelarii odnajdą Państwo taką pomoc - zarówno w formie pełnomocnictwa, jak i udzielanych porad.

Adwokat Dariusz Makulec
Kontakt z firmą:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
mapa
sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Na naszej stronie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Oferowana jest przez nas możliwość przygotowania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy opinii. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla różnego typu przedsiębiorstw w Bydgoszczy.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Kontakt z firmą:
Gdańska 83/5, 85-005 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
mapa
Komornik licytacje Bydgoszcz

Komornik Michał Popiel jest osobą, której można zaufać. To profesjonalista z dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kompetencjami, dzięki którym jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi komornicze. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat przeprowadzanych przez niego licytacji. Zapraszamy.

Komornik sądowy Michał Popiel
Kontakt z firmą:
Gdańska 47, 85-005 Bydgoszcz, kujawsko pomorskie
Tel.: (52) 322 28 27
http://www.bydgoszcz7.komornik.pl
mapa
Tłumaczenia przysięgłe Poznań

Jednym z ważnych elementów oferty każdego biura tłumaczeń są tłumaczenia przysięgłe. Poznań jest miastem, gdzie skorzystać można w tym zakresie z naszych usług. Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe, które dotyczą niemal wszystkich języków świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Perfect Lingua Urszula Pawałowska
Kontakt z firmą:
os. Oświecenia 27/ 37, 61-206 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 448 77 05
http://www.perfectlingua.pl
mapa
Biuro księgowe Szczecin

Nasze profesjonalne biuro księgowe to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów finansowych dla Waszych firm. Siedziba mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się nie tylko w działaniach związanych z rachunkowością, ale także podatkami czy zajmujemy się tworzeniem list wynagrodzeń.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt z firmą:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (79) 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
mapa
Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje Państwu komfort psychiczny w trakcie podróży. Tanie ubezpieczenia proponowane przez naszą firmę to doskonała oferta dla wszystkich osób, które często podróżują. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo pakiet ubezpieczeń, który w pełni Państwa usatysfakcjonuje. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze ubezpieczenia turystyczne to najlepsza oferta na rynku, dlatego naprawdę warto z niej skorzystać. Polecamy.

Travelpolisa.pl
Kontakt z firmą:
Jana Pawła II, 44-100 Gliwice, śląskie
Tel.: (22) 203 75 60
http://travelpolisa.pl
mapa
Coaching dla firm

Oferujemy Państwu szeroki zakres działań, dzięki którym możliwa będzie zmiana kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Pomagamy opracować odpowiednią strategię, której wdrożenie przyniesie nieoczekiwany efekt. Proponujemy także coaching dla firm, będący częścią procesu naprawczego i kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa.

Human Skills
Kontakt z firmą:
Widok 18/2, 00-023 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 224 21 95
http://www.humanskills.pl
mapa
Szkolenia BHP Szczecin

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty, jaką kieruje do Państwa nasza firma. Do naszych usług należą nie tylko szkolenia BHP w Szczecinie, ale również nadzór i doradztwo w tym zakresie. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że prowadzone przez nich zajęcia pozwolą uzyskać odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Zachęcamy do skorzystania!

SAFEO Sara Łapszyńska
Kontakt z firmą:
Waleriana Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (78) 329 05 90
http://rodo-szczecin.pl
mapa
Organizacja imprez firmowych

Witamy Cię bardzo serdecznie! Interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych? W takim razie zgłoś się do nas! Jesteśmy tu po to, żeby zaproponować Tobie najkorzystniejsze rozwiązania na polskim rynku. Stawiamy na najwyższą jakość prezentowanych usług, zawsze odjazdowe pomysły oraz dostosowanie propozycji do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się zarówno miejscem spotkania, przebiegiem meetingu, jak i cateringiem oraz atrakcjami. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy!

RELAGO sp. z o.o. sp. k.
Kontakt z firmą:
Krzywińska 7, 60-114 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 832 55 00
http://relago.pl
mapa
Artykuły biurowe

Działamy już od długiego czasu i zaopatrujemy naszych klientów w doskonałej jakości artykuły biurowe. W sklepie internetowym Kapitanbiuro.pl znajdziecie Państwo najlepsze akcesoria papiernicze, przybory do pisania, urządzenia, a nawet elementy przydatne w procesie archiwizowania dokumentów. Nasz asortyment jest niezwykle rozbudowany i sprawi, że z pewnością każdy z Państwa będzie w pełni usatysfakcjonowany. W razie dodatkowej potrzeby, warto zwrócić się do nas, a zamówimy dla Państwa wyrób, którego nie ma aktualnie w żadnej z kategorii.

Kapitanbiuro.pl
Kontakt z firmą:
Graniczna 46, 09-407 Płock, mazowieckie
Tel.: (66) 609 01 00
http://kapitanbiuro.pl
mapa
kpir

Aby zdecydować się któreś z biur świadczących usługi księgowe w Oświęcimiu, należy szczegółowo zapoznać się z profilem działalności każdego z nich. Otóż nasza kancelaria specjalizuje się w wyręczaniu swoich Klientów w zakresie prowadzenia KPiR, kart podatkowych, ewidencji ryczałtowej oraz rozliczania stowarzyszeń.

Biuro Rachunkowe TAX CENTRUM FHU JAKUB JANIK
Kontakt z firmą:
plac Tadeusza Kościuszki 4, 32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel.: (53) 591 27 01
http://taxcentrum.pl
mapa
Fotowoltaika

Jeśli interesuje Was fotowoltaika, jaką wykorzystać może w licznych budynkach, jak na przykład domy prywatnych czy też obiekty firmowe, zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, jakie sprawdzą się do wykorzystywania przetwarzanej energii z naturalnego źródła jakim są promienie słoneczne.

Emeco Kacper Klepczarek
Kontakt z firmą:
Kopernika 2/17, 11-700 Mrągowo, warmińsko-mazurskie
Tel.: (53) 846 45 38
http://emeco.pl
mapa
© www.studio501.pl