Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi rachunkowe i prawnicze

Prawo spadkowe

Jedną z usług świadczonych przez adwokata jest prowadzenie i monitorowanie spraw spadkowych. Związane z nimi są rozmaite zależności - począwszy od konieczności przygotowania dokumentacji, odpowiednich wniosków, przez ich złożenie i zatwierdzenie, aż do objęcia pełną opieką całokształtu prowadzonego postępowania (także w charakterze obalenia testamentu, podważenia jego autentyczności, etc.). W warszawskiej kancelarii odnajdą Państwo taką pomoc - zarówno w formie pełnomocnictwa, jak i udzielanych porad.

Adwokat Dariusz Makulec
Kontakt z firmą:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
mapa
sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Na naszej stronie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Oferowana jest przez nas możliwość przygotowania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy opinii. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla różnego typu przedsiębiorstw w Bydgoszczy.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Kontakt z firmą:
Gdańska 83/5, 85-005 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
mapa
Komornik licytacje Bydgoszcz

Komornik Michał Popiel jest osobą, której można zaufać. To profesjonalista z dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kompetencjami, dzięki którym jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi komornicze. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat przeprowadzanych przez niego licytacji. Zapraszamy.

Komornik sądowy Michał Popiel
Kontakt z firmą:
Obrońców Bydgoszczy 8/4, 85-054 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (52) 322 28 27
http://bydgoszcz7.komornik.pl
mapa
Biuro księgowe Szczecin

Nasze profesjonalne biuro księgowe to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów finansowych dla Waszych firm. Siedziba mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się nie tylko w działaniach związanych z rachunkowością, ale także podatkami czy zajmujemy się tworzeniem list wynagrodzeń.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt z firmą:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (79) 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
mapa
Szkolenia BHP Szczecin

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty, jaką kieruje do Państwa nasza firma. Do naszych usług należą nie tylko szkolenia BHP w Szczecinie, ale również nadzór i doradztwo w tym zakresie. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że prowadzone przez nich zajęcia pozwolą uzyskać odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Zachęcamy do skorzystania!

SAFEO Sara Łapszyńska
Kontakt z firmą:
Waleriana Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (78) 329 05 90
http://rodo-szczecin.pl
mapa
Organizacja imprez firmowych

Witamy Cię bardzo serdecznie! Interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych? W takim razie zgłoś się do nas! Jesteśmy tu po to, żeby zaproponować Tobie najkorzystniejsze rozwiązania na polskim rynku. Stawiamy na najwyższą jakość prezentowanych usług, zawsze odjazdowe pomysły oraz dostosowanie propozycji do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się zarówno miejscem spotkania, przebiegiem meetingu, jak i cateringiem oraz atrakcjami. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy!

RELAGO sp. z o.o. sp. k.
Kontakt z firmą:
Krzywińska 7, 60-114 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 832 55 00
http://relago.pl
mapa
kpir

Aby zdecydować się któreś z biur świadczących usługi księgowe w Oświęcimiu, należy szczegółowo zapoznać się z profilem działalności każdego z nich. Otóż nasza kancelaria specjalizuje się w wyręczaniu swoich Klientów w zakresie prowadzenia KPiR, kart podatkowych, ewidencji ryczałtowej oraz rozliczania stowarzyszeń.

Biuro Rachunkowe TAX CENTRUM FHU JAKUB JANIK
Kontakt z firmą:
plac Tadeusza Kościuszki 4, 32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel.: (53) 591 27 01
http://taxcentrum.pl
mapa
Tłumaczenia finansowe Warszaaw

Jednym ze specyficznych, ale często potrzebnych usług są tłumaczenia finansowe oraz przysięgłe. Warszawa jest miastem, w którym dostępne są w tym zakresie nasze usługi. Jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń, które oferuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, a także specjalistyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Maria Grządkowska Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Kontakt z firmą:
Górczewska 15/50, 01-186 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (50) 352 59 46
http://przysiegleang.pl
mapa
Pożyczki Łódź

Potrzebujesz gotówki w tempie błyskawicznym? Może masz potrzebę zasięgnięcia dodatkowych środków finansowych w wyniku jakiejś nagłej okoliczności? A może po prostu chcesz kupić coś, na co inaczej nie możesz sobie pozwolić? W każdym przypadku oferujemy pożyczki, Łódź natomiast to siedziba naszego lombardu - zapraszamy!

Lombard Fokus
Kontakt z firmą:
Cieszkowskiego 7, 93-504 Łódź, łódzkie
Tel.: (51) 577 07 77
http://www.lodz-lombard.pl
mapa
ING kredyt hipoteczny

Niewiele osób może pozwolić sobie na zakupienie mieszkania czy domu bez konieczności korzystania z ofert banków, takich jak ING. Kredyt hipoteczny jest dobrym rozwiązaniem - jeśli mieszkamy na wynajętym lokum, nasze finanse trafiają do obcej osoby, natomiast tutaj spłacamy własne zobowiązania i nie tracimy pieniędzy.

AMG Kredyty Ubezpieczenia
Kontakt z firmą:
Antoniego Mackiewicza 1, 03-731 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (60) 198 00 07
http://kredyt-home.pl
mapa
Księgowość Gdańsk

Rzetelna i kompletna księgowość - Gdańsk. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści starający się robić wszystko, by zapewnić klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Wykorzystujemy w swojej pracy całą zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu klienci zyskują pewność, że sprostamy wymaganiom stawianym przez nich. Jeżeli więc szukasz specjalistów w zakresie księgowości w Gdańsku, zgłoś się do nas. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim oczekiwaniom pod każdym względem. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Biuro rachunkowe WEKTOR Jarosław Wróblewski
Kontakt z firmą:
Józefa Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 180 84 50
http://biurowektor.pl
mapa
© www.studio501.pl