Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi rachunkowe i prawnicze

Prawo spadkowe

Jedną z usług świadczonych przez adwokata jest prowadzenie i monitorowanie spraw spadkowych. Związane z nimi są rozmaite zależności - począwszy od konieczności przygotowania dokumentacji, odpowiednich wniosków, przez ich złożenie i zatwierdzenie, aż do objęcia pełną opieką całokształtu prowadzonego postępowania (także w charakterze obalenia testamentu, podważenia jego autentyczności, etc.). W warszawskiej kancelarii odnajdą Państwo taką pomoc - zarówno w formie pełnomocnictwa, jak i udzielanych porad.

Adwokat Dariusz Makulec
Kontakt z firmą:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
mapa
sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Na naszej stronie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Oferowana jest przez nas możliwość przygotowania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy opinii. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla różnego typu przedsiębiorstw w Bydgoszczy.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Kontakt z firmą:
Gdańska 117/4, 85-022 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
mapa
Komornik licytacje Bydgoszcz

Komornik Michał Popiel jest osobą, której można zaufać. To profesjonalista z dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kompetencjami, dzięki którym jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi komornicze. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat przeprowadzanych przez niego licytacji. Zapraszamy.

Komornik sądowy Michał Popiel
Kontakt z firmą:
Obrońców Bydgoszczy 8/4, 85-054 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (52) 322 28 27
http://bydgoszcz7.komornik.pl
mapa
Biuro księgowe Szczecin

Nasze profesjonalne biuro księgowe to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów finansowych dla Waszych firm. Siedziba mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się nie tylko w działaniach związanych z rachunkowością, ale także podatkami czy zajmujemy się tworzeniem list wynagrodzeń.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt z firmą:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (79) 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
mapa
Organizacja imprez firmowych

Witamy Cię bardzo serdecznie! Interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych? W takim razie zgłoś się do nas! Jesteśmy tu po to, żeby zaproponować Tobie najkorzystniejsze rozwiązania na polskim rynku. Stawiamy na najwyższą jakość prezentowanych usług, zawsze odjazdowe pomysły oraz dostosowanie propozycji do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się zarówno miejscem spotkania, przebiegiem meetingu, jak i cateringiem oraz atrakcjami. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy!

RELAGO Guzik Kędzierski sp. k.
Kontakt z firmą:
Krzywińska 7, 60-114 Poznań, wielkopolskie
Tel.: (61) 832 55 00
http://relago.pl
mapa
Tłumaczenia finansowe Warszaaw

Jednym ze specyficznych, ale często potrzebnych usług są tłumaczenia finansowe oraz przysięgłe. Warszawa jest miastem, w którym dostępne są w tym zakresie nasze usługi. Jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń, które oferuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, a także specjalistyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Maria Grządkowska Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Kontakt z firmą:
Górczewska 15/50, 01-186 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (50) 352 59 46
http://przysiegleang.pl
mapa
Księgowość Gdańsk

Rzetelna i kompletna księgowość - Gdańsk. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści starający się robić wszystko, by zapewnić klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Wykorzystujemy w swojej pracy całą zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu klienci zyskują pewność, że sprostamy wymaganiom stawianym przez nich. Jeżeli więc szukasz specjalistów w zakresie księgowości w Gdańsku, zgłoś się do nas. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim oczekiwaniom pod każdym względem. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Biuro rachunkowe WEKTOR Jarosław Wróblewski
Kontakt z firmą:
Józefa Czyżewskiego 38, 80-336 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (60) 180 84 50
http://biurowektor.pl
mapa
Doradca kredytowy Toruń

Najczęściej zakup mieszkania czy samochodu wiąże się z poważną inwestycją. Wówczas należy liczyć się z kwotą, którą najczęściej rozkłada się na raty. Nasz doradca kredytowy, który działa w Toruniu chętnie podpowie Państwu przy wyborze najbardziej optymalnych rat, które będą dostosowane do Państwa możliwości finansowych.

Jakub Staszkiewicz Finance
Kontakt z firmą:
Grudziądzka 132/115, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 340 83 03
http://jakubstaszkiewicz.pl
mapa
Ubezpieczenia zdrowotne

W naszej atrakcyjnej ofercie znajdziecie liczne ubezpieczenia zdrowotne, jakie pozwolą na uzyskanie odpowiedniej ochrony dla siebie oraz dla bliskich osób. Dzięki nim możliwe jest otrzymanie potrzebnego Wam wsparcia finansowego, jakie przeznaczyć możecie na leczenie czy też pobyt w szpitalu. Zapraszamy!

U4 Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Chodźki 25/U6, 20-093 Lublin, lubelskie
Tel.: (81) 721 65 50
http://ubezpieczeniau4.pl
mapa
Serwis kserokopiarek Poznań

Wiemy, jak ważne dla efektywnego funkcjonowania biura, jest sprawnie działający sprzęt oraz urządzenia. Dlatego zapewniamy profesjonalny oraz rzetelny serwis kserokopiarek. Poznań to obszar naszego działania. Gwarantujemy natychmiastowe przystąpienie do realizacji zlecenia oraz pełne wsparcie techniczne.

Paweł Mermela MERPAUL F.H.U
Kontakt z firmą:
ul. Morasko 4, 61-680 Poznań, woj. wielkopolskie
Tel.: (61) 866 24 74
http://www.kopiarki.eu
mapa
Odwołania do urzędów

Biuro rachunkowe nie tylko prowadzi księgowość firmy rozliczając PIT oraz CIT, czy składając odpowiednie dokumenty do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem dokumentów, wśród których znajdziemy odwołania do urzędów czy przygotowywanie analiz i raportów. W ofercie znajduje się również wsparcie biurowe oraz fachowe porady.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Kontakt z firmą:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin, opolskie
Tel.: (50) 014 95 53
http://prestige-podatki.pl
mapa
Naboje do pióra

Eleganckie pióra wieczne to znakomity prezent wyrażający najwyższe uznanie dla osoby obdarowanej, a także estetyka znakomicie podnosząca prestiż. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do wyboru pióra wiecznego, które najlepiej podkreśli Państwa osobowość oraz idealnie spełni Państwa oczekiwania. W sklepie znajduje się też wiele dodatków jak choćby naboje do pióra czy kałamarze. Zapraszamy do zakupów online!

ViscontiSklep.pl
Kontakt z firmą:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (53) 866 44 55
http://www.viscontisklep.pl
mapa
regały metalowe

Sejfy to nie wszystko, na co trafisz w naszym sklepie internetowym. W szerokiej ofercie przygotowaliśmy również regały metalowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Rozwiązania idealnie sprawdzą się w warsztatach, biurach oraz w mieszkaniach. Ich przeznaczeniem może być kompleksowe przechowywanie dokumentów.

Sejfmaster
Kontakt z firmą:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (73) 529 50 31
http://sejfmaster.pl
mapa
Pióra wieczne Parker

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu firmy wiecznepiora.eu. Jest to niezwykle popularna marka, której produkty cieszą się uznaniem od wielu lat. W ofercie posiadamy ogromny wybór artykułów biurowych, takich jak pióra wieczne Parker, długopisy i wiele innych. Produkty naszej marki są najwyższej jakości.

Pióroteka
Kontakt z firmą:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (53) 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
mapa
© www.studio501.pl