Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi rachunkowe i prawnicze

Prawo spadkowe

Jedną z usług świadczonych przez adwokata jest prowadzenie i monitorowanie spraw spadkowych. Związane z nimi są rozmaite zależności - począwszy od konieczności przygotowania dokumentacji, odpowiednich wniosków, przez ich złożenie i zatwierdzenie, aż do objęcia pełną opieką całokształtu prowadzonego postępowania (także w charakterze obalenia testamentu, podważenia jego autentyczności, etc.). W warszawskiej kancelarii odnajdą Państwo taką pomoc - zarówno w formie pełnomocnictwa, jak i udzielanych porad.

Dariusz Makulec
Kontakt z firmą:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
mapa
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Na naszej stronie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Oferowana jest przez nas możliwość przygotowania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy opinii. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla różnego typu przedsiębiorstw w Bydgoszczy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksander Domek
Kontakt z firmą:
Stefana Batorego 4/7, 85-104 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
mapa
Komornik licytacje Bydgoszcz

Komornik Michał Popiel jest osobą, której można zaufać. To profesjonalista z dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kompetencjami, dzięki którym jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi komornicze. Na stronie znajdują się również bieżące informacje na temat przeprowadzanych przez niego licytacji. Zapraszamy.

Komornik sądowy Michał Popiel
Kontakt z firmą:
Gdańska 47, 85-005 Bydgoszcz, kujawsko pomorskie
Tel.: (52) 322 28 27
http://www.bydgoszcz7.komornik.pl
mapa
Porady prawne

W naszej działalności wykonujemy dla Państwa liczne usługi, takie jak na przykład rozmaite porady prawne, jakie świadczymy dla Państwa w zakresie licznych zagadnień. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy spotkają się z Państwem w naszej kancelarii, jak również dostępni są on-line na naszej stronie.

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k.
Kontakt z firmą:
Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Tel.: (72) 022 77 77
http://www.centrumprawa.eu
mapa
Porady prawne Legnica

Jeżeli potrzebne Ci profesjonalne porady prawne legnica ,Legnica to miasto, w którym działa kancelaria gotowa odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Wnikliwe podejście do tematu, rzetelna analiza sprawy, znalezienie odpowiednich rozwiązań - tego wszystkiego nie zapewni Ci żaden inny prawnik w Legnicy. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rakowska-Leputa Legnica
Kontakt z firmą:
Plac Katedralny 2, 59-220 Legnica, dolnośląskie
Tel.: (76) 854 96 80
http://adwokat-arl.com
mapa
Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

W tych trudnych dla Państwa chwilach zajmujemy się dochodzeniem należnej rekompensaty. Wspieramy w otrzymaniu zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej poprzez doradztwo prawne, a także reprezentację w trakcie procesu sądowego. Szczegółowe informacje o podejmowanych w tym zakresie działaniach zostały zamieszczone na stronie internetowej Centrum DRB.

Centrum Odszkodowań DRB sp. z o.o. sp.k.
Kontakt z firmą:
Rataja 28, 59-220 Legnica, dolnośląskie
Tel.: (76) 850 34 50
http://www.drb.pl
mapa
Usługi rachunkowe DMS TAX Sp. z o.o.

Jeśli usługi rachunkowe - to tylko z DMS TAX sp. z o.o. - najlepsza księgowość dla naszych klientów! Polecają nas w internecie, mediach i wielu innych przekazach informacji. Również znane firmy reklamują nasze biuro księgowe mieszczące się w mieście Wrocław. usługi księgowe i rachunkowe dla każdego! Zapraszamy!

DMS TAX sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (71) 792 59 91
http://dmstax.com
mapa
zmiana we wpisie ceidg

Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej wymaga od nas aktualizowania na bieżąco informacji o naszej firmie. Zmiana we wpisie CEIDG może zostać wykonana przez Internet, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas - aby jej dokonać wystarczy posiadać Profil Zaufany uPUAP, którego założenie trwa bardzo szybko np. gdy posiadają Państwo konto w banku.

VSL-System
Kontakt z firmą:
Al. Jerozolimskie 85 lok. 21., 02-001 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 370 23 62
http://www.biurowirtualnewarszawa.pl
mapa
Zarządzanie flotą

Przygotowana przez naszą firmę oferta jest wyjątkowo korzystna dla przedsiębiorców działających w branży transportowej. Intuicyjne zarządzanie flotą pojazdów w firmie jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala na wykrycie nieprawidłowości, mogących generować niepotrzebne koszty. W ten sposób dokładnie rozliczą Państwo przejechane kilometry. Sprawdź naszą ofertę.

Arval Service Lease Polska sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Wołoska 24, 02-675 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 454 55 00
http://www.arval.pl
mapa
© www.studio501.pl