Nowoczesne Firmy

innowacyjny katalog stron

usługi rachunkowe i prawnicze

Prawo spadkowe

Jedną z usług świadczonych przez adwokata jest prowadzenie i monitorowanie spraw spadkowych. Związane z nimi są rozmaite zależności - począwszy od konieczności przygotowania dokumentacji, odpowiednich wniosków, przez ich złożenie i zatwierdzenie, aż do objęcia pełną opieką całokształtu prowadzonego postępowania (także w charakterze obalenia testamentu, podważenia jego autentyczności, etc.). W warszawskiej kancelarii odnajdą Państwo taką pomoc - zarówno w formie pełnomocnictwa, jak i udzielanych porad.

Adwokat Dariusz Makulec
Kontakt z firmą:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
mapa
sprawy rozwodowe Bydgoszcz

Na naszej stronie znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasza kancelaria adwokacka. Oferowana jest przez nas możliwość przygotowania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy opinii. Usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla różnego typu przedsiębiorstw w Bydgoszczy.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Kontakt z firmą:
Gdańska 117/4, 85-022 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
mapa
Biuro księgowe Szczecin

Nasze profesjonalne biuro księgowe to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów finansowych dla Waszych firm. Siedziba mieści się w Szczecinie. Specjalizujemy się nie tylko w działaniach związanych z rachunkowością, ale także podatkami czy zajmujemy się tworzeniem list wynagrodzeń.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Kontakt z firmą:
al. Bohaterów Warszawy 89/U3, 70-343 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: (79) 114 77 79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
mapa
Tłumaczenia finansowe Warszaaw

Jednym ze specyficznych, ale często potrzebnych usług są tłumaczenia finansowe oraz przysięgłe. Warszawa jest miastem, w którym dostępne są w tym zakresie nasze usługi. Jesteśmy doświadczonym biurem tłumaczeń, które oferuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, a także specjalistyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Maria Grządkowska Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Kontakt z firmą:
Górczewska 15/50, 01-186 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (50) 352 59 46
http://przysiegleang.pl
mapa
Doradca kredytowy Toruń

Najczęściej zakup mieszkania czy samochodu wiąże się z poważną inwestycją. Wówczas należy liczyć się z kwotą, którą najczęściej rozkłada się na raty. Nasz doradca kredytowy, który działa w Toruniu chętnie podpowie Państwu przy wyborze najbardziej optymalnych rat, które będą dostosowane do Państwa możliwości finansowych.

Jakub Staszkiewicz Finance
Kontakt z firmą:
Grudziądzka 132/115, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: (79) 340 83 03
http://jakubstaszkiewicz.pl
mapa
Odwołania do urzędów

Biuro rachunkowe nie tylko prowadzi księgowość firmy rozliczając PIT oraz CIT, czy składając odpowiednie dokumenty do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem dokumentów, wśród których znajdziemy odwołania do urzędów czy przygotowywanie analiz i raportów. W ofercie znajduje się również wsparcie biurowe oraz fachowe porady.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE Krzysztof Blacha
Kontakt z firmą:
Krapkowicka 9, 47-320 Gogolin, opolskie
Tel.: (50) 014 95 53
http://prestige-podatki.pl
mapa
Naboje do pióra

Eleganckie pióra wieczne to znakomity prezent wyrażający najwyższe uznanie dla osoby obdarowanej, a także estetyka znakomicie podnosząca prestiż. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do wyboru pióra wiecznego, które najlepiej podkreśli Państwa osobowość oraz idealnie spełni Państwa oczekiwania. W sklepie znajduje się też wiele dodatków jak choćby naboje do pióra czy kałamarze. Zapraszamy do zakupów online!

ViscontiSklep.pl
Kontakt z firmą:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (53) 866 44 55
http://viscontisklep.pl
mapa
regały metalowe

Sejfy to nie wszystko, na co trafisz w naszym sklepie internetowym. W szerokiej ofercie przygotowaliśmy również regały metalowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Rozwiązania idealnie sprawdzą się w warsztatach, biurach oraz w mieszkaniach. Ich przeznaczeniem może być kompleksowe przechowywanie dokumentów.

Sejfmaster
Kontakt z firmą:
Kleczkowska 19, 50-227 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: (73) 529 50 31
http://sejfmaster.pl
mapa
Pióra wieczne Parker

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu firmy wiecznepiora.eu. Jest to niezwykle popularna marka, której produkty cieszą się uznaniem od wielu lat. W ofercie posiadamy ogromny wybór artykułów biurowych, takich jak pióra wieczne Parker, długopisy i wiele innych. Produkty naszej marki są najwyższej jakości.

Pióroteka
Kontakt z firmą:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (53) 866 44 55
http://wiecznepiora.eu
mapa
Frankowicze Getin Bank

Obecnie coraz częściej sądy traktują umowy we frankach za mało znaczące. W takiej sytuacji kredytobiorca ma prawo dochodzić swoich roszczeń, a tym samym odzyskać pobrane prowizje oraz odsetki. Jednak co w przypadku, gdy instytucja finansowa ogłasza upadłość? Frankowicze Getin Bank z pewnością zadają sobie to pytanie. Na szczęście nic się tu nie zmienia - wciąż można dochodzić swoich roszczeń.

Zimmerman Sierakowski Frosztęga Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska
Kontakt z firmą:
Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
mapa
Rzeczoznawca budowlany Toruń

Mamy doświadczenie w branży sprzedaży nieruchomości oraz wycenie majątku. Rzeczoznawca budowlany to osoba, która pomaga w ustaleniu prawidłowej wartości mieszkań i ich wyposażenia. Działamy na terenie Torunia i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Wykonujemy także na życzenie klienta dokumentację szacunkową.

Anna i Tomasz Mrozik S.C.
Kontakt z firmą:
Szumana 19, 85-796 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: (69) 630 09 63
http://www.mroziknieruchomosci.pl
mapa
Adwokat Gdańsk

Potrzebny Ci adwokat w Gdańsku? Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności naszej kancelarii. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm oraz osób fizycznych. W zakres naszych działań wchodzi przede wszystkim reprezentowanie Klientów oraz doradztwo z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, spadkowego oraz karnego. Występujemy jako obrońca przed sądami wszystkich instancji, przed prokuraturą oraz policją, jako pełnomocnik oskarżyciela bądź pokrzywdzonego itd. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowe lub za pośrednictwem formularza.

Kancelaria Jacek Jerzemowski
Kontakt z firmą:
Grunwaldzka 523 (1 piętro), 80-320 Gdańsk, pomorskie
Tel.: (58) 350 60 77
http://jerzemowski.pl
mapa
Tłumaczenie przysięgłe

Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Lidex wykonuje tłumaczenie przysięgłe dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.

Lidex Sp. z o.o.
Kontakt z firmą:
Republikańska 24a, 04-404 Warszawa, mazowieckie
Tel.: (22) 512 47 00
http://lidex.com.pl
mapa
© www.studio501.pl